NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Chorwacja ma 3 Brytyjczyków za przemyt migrantów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RZYM (AP) – Najnowsze informacje na temat kryzysu migracyjnego w Europie (zawsze lokalnie):

18:50

Policja w Chorwacji zatrzymała trzech obywateli Wielkiej Brytanii za rzekomą przemyt migrantów, twierdząc, że jeden z mężczyzn próbował również przejechać przez chorwackiego funkcjonariusza policji.

Oświadczenie mówi, że policja w sobotę zbliżyła się do 31-letniego Brytyjczyka w zaparkowanym samochodzie niedaleko granicy ze Słowenią, gdy nagle przyspieszył w kierunku jednego z oficerów, który odskoczył na bok, aby uniknąć bycia potrąconym.

Mężczyzna został aresztowany wkrótce potem. Policja podała w poniedziałek, że ma powiązania z dwoma innymi obywatelami brytyjskimi, którzy również w sobotni wieczór próbowali przetransportować przez granicę zagranicznych obywateli furgonetką.

W sąsiedniej Słowenii policja twierdzi, że zatrzymała dziewięć osób z różnych krajów za przemyt ludzi i odnotowała w sumie 150 prób nielegalnego przekroczenia granicy od ostatniej środy.

18:30

Cypryjska policja twierdzi, że 131 syryjskich migrantów dotarło do wyspy na wschodzie Morza Śródziemnego na pokładzie łodzi.

Władze cypryjskie wyśledziły wczesny poniedziałek na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy 20-metrowy statek imigrantów.

Statek policji morskiej został wysłany, aby eskortować go do portu, w którym wysiadło 118 mężczyzn, dziewięciu nieletnich i cztery kobiety.

Migranci zostaną zabrani do centrum przyjęć na obrzeżach stolicy Nikozji.

Północne wybrzeże Cypru znajduje się najbliżej około 40 mil (65 kilometrów) od południowego wybrzeża Turcji.

Cypryjscy urzędnicy twierdzą, że większość migrantów przybywających na Cypr opuszcza Turcję.

18:15

Decyzja greckiego rządu o przeniesieniu migrantów z przeludnionych wschodnich wysp Morza Egejskiego na stały ląd spotkała się z pewnym oporem.

Lokalni mieszkańcy w dwóch przypadkach bezskutecznie próbowali uniemożliwić migrantom zakwaterowanie w hotelach w północnej Grecji.

Niedzielny marsz przeciw migrantom w północnym mieście Saloniki przyciągnął zaledwie 100 skrajnych prawicowców, a kontrdemonstracja anarchistów przyciągnęła nieco większy tłum.

Migranci, którzy przybyli w sobotę transportem wojskowym z wyspy Lesbos do portu w pobliżu Aten, musieli czekać godzinami w autobusach, aby w końcu móc spać w wyznaczonych hotelach, których właściciele zgodzili się złożyć imigrantów.

Migranci byli kierowani autobusami na odległość ponad 500 kilometrów (310 mil), aby dotrzeć do miejsc docelowych w północnej Grecji.

___

17:40

Sąd w Macedonii Północnej zarządził 30-dniową opiekę przedprocesową dla trzech obywateli Pakistanu, podejrzanych o handel ludźmi i okrucieństwo wobec migrantów.

Prokuratura Skopje ogłosiła w niedzielę, że wszczęła proces przeciwko trzem Pakistańczykom i jednemu obywatelowi Macedonii o zorganizowanie nielegalnego transferu migrantów i ich wykorzystywanie. Macedoński obywatel, właściciel domu, został aresztowany.

W piątek policja napadła na dom we wsi Vaksince, niedaleko północnej granicy z Serbią, i znalazła 12 migrantów z Indii, Pakistanu i Afganistanu, w tym dwóch nieletnich. Działali na podstawie napiwku serbskiej policji, która została powiadomiona przez przyjaciela migrantów, że zostali pobici, i poproszono o wypłatę po 1 300 euro (1 450 USD) przemytnikom za transfer przez granicę.

13:20

Włoski przybrzeżny statek dostawczy przywiózł 151 migrantów na Sycylię po tym, jak dzień wcześniej uratował ich na wodach u wybrzeży Libii.

Asso Trenta zadokowała niedzielę w Pozzallo z migrantami. Nie od razu wiadomo, czy pozostaną we Włoszech, czy zostaną rozdzieleni między inne kraje Unii Europejskiej.

Kilka godzin wcześniej niemiecka organizacja ratunkowa Alan Kurdi wysiadła z 88 migrantów w Taranto na kontynencie włoskim. W ramach umowy pośredniczonej przez UE 67 z nich trafi do czterech innych krajów, a pozostałe pozostaną we Włoszech.

Urzędniczka z Taranto, Gabriella Ficocelli, powiedziała włoskiej agencji prasowej ANSA, że wśród migrantów znalazło się pięciu małoletnich bez opieki, którzy byli „zmęczeni i osądzeni podczas podróży”. Wylądowali osiem dni po ocaleniu na Morzu Śródziemnym od nie nadających się do żeglugi libijskich statków handlarzy.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: