NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kushner udzielił saudyjskiemu księciu bin Salmanowi zezwolenia na aresztowanie Khashoggi: raport

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zięć i doradca prezydenta USA Donalda Trumpa, Jared Kushner, zezwolił swojemu przyjacielowi, de facto władcy Arabii Saudyjskiej, księciu Mohammedowi bin Salmanowi (MBS), na aresztowanie dysydenckiego dziennikarza Jamala Khashoggiego, zanim został brutalnie zamordowany w zeszłym roku, informator twierdzi

This combination of pictures created on December 08, 2018 shows US President Donald Trump’s son-in-law and adviser Jared Kushner (L) and Saudi Arabia’s Crown Prince Mohammed bin Salman. (Via AFP)This combination of pictures created on December 08, 2018 shows US President Donald Trump’s son-in-law and adviser Jared Kushner (L) and Saudi Arabia’s Crown Prince Mohammed bin Salman. (Via AFP)

Cotygodniowy brytyjski magazyn The Spectator powiedział, że śledczy z amerykańskiego komitetu wywiadowczego House House byli świadomi roszczeń demaskatora i planowali je dalej zagłębić.

Khashoggi, były adwokat saudyjskiego dworu królewskiego, został zabity, a jego ciało rozczłonkowane przez saudyjską ekipę uderzeniową po tym, jak wszedł do konsulatu Arabii Saudyjskiej w Stambule 2 października 2018 r. W celu zabezpieczenia dokumentacji małżeństwa z turecką narzeczoną Hatice Cengiz.

Washington Post, dla którego Khashoggi był felietonistą, poinformował w listopadzie zeszłego roku, że CIA doszła do wniosku, że książę Mohammed osobiście nakazał zabójstwo.

Zespół śledczy pod przewodnictwem Organizacji Narodów Zjednoczonych stwierdził również, że wierzy, że MBS jest głównym podejrzanym w sprawie morderstwa sponsorowanego przez państwo. Waszyngton jednak odmówił formalnej implikacji Mahometa.

Kushner, doradca ds. Nieruchomości, który został doradcą w Białym Domu, znany jest z bliskich związków z bin Salmanem.

Według The Spectator turecki wywiad przechwycił połączenie między Kushnerem a bin Salmanem, a następnie prezydent Recep Tayyip Erdogan użył go, aby zmusić Trumpa do wycofania swoich wojsk z północnej Syrii.

9 października tureckie wojsko rozpoczęło operację transgraniczną w północno-wschodniej Syrii, próbując oczyścić syryjskie obszary graniczne wspieranych przez USA kurdyjskich bojowników po uzyskaniu zielonego światła od Trumpa.

PressTV-Erdogan: 'Serious money' paid to bury Khashoggi issuePressTV-Erdogan: „Poważne pieniądze” zapłacone za zakopanie problemu Khashoggi
Prezydent Turcji Tayyip Erdogan mówi, że „niektórzy ludzie” płacili „poważne pieniądze”, aby pogrzebać kwestię zabicia Jamala Khashoggi.
Rijad początkowo powiedział, że nie wie o losie Khashoggi, ale później obwinił morderstwo o nieuczciwych agentów.

W swoich pierwszych publicznych uwagach na ten temat bin Salman próbował przedstawić się jako osoba, która nie brała udziału w brutalnym morderstwie, które zniszczyło jego międzynarodową reputację.

W filmie dokumentalnym PBS, zaprzeczając zdolności do pilnowania wszystkiego, bin Salman powiedział, że ponosi odpowiedzialność za morderstwo Khashoggiego „ponieważ stało się to pod moim okiem”.

Więzy Kushnera z księciem królewskim zostały poddane kontroli po tym, jak dowiedział się, że urzędnik Białego Domu komunikuje się w serwisie WhatsApp z bin Salmanem.

Kushner podobno nazwał Khashoggi „terrorystą” w nieoficjalnej rozmowie z reporterem.

W maju Newsweek zacytował amerykańskiego dziennikarza Michaela Wolffa, który w nadchodzącej książce powiedział Kushnera o zabitym Khashoggi: „Ten facet był łącznikiem między niektórymi frakcjami w rodzinie królewskiej a Osamą [bin Laden]. Wiemy to. Dziennikarz? Daj spokój. To był terrorysta udający dziennikarza. ”

Khashoggi, krytyk łamania praw człowieka przez reżim saudyjski i wojna z Jemenem, znał byłego przywódcę Al-Kaidy Osamę bin Ladena od wczesnych lat 80., kiedy ten walczył przeciwko Związkowi Radzieckiemu w Afganistanie i przeprowadził z nim kilka wywiadów.

Kiedy bin Laden został zabity przez siły amerykańskie w Pakistanie w 2011 roku, Khashoggi powiedział podobno, że był kiedyś „piękny i odważny”, ale „poddał się nienawiści i namiętności”.

zrodlo:presstv.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: