NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

SZTUCZNA INTELIGENCJA MOŻE DAĆ CI NIEŚMIERTELNOŚĆ ALE TYLKO TAM …..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ROBOTY

Niesamowite roboty od rosyjskiej firmy mają zapewnić nam cyfrową nieśmiertelność

Rosyjska firma Promobot ma bardzo ambitne plany związane z popularyzacją robotów wyposażonych w technologie sztucznej inteligencji. Jej twórca chce za pomocą robotów zapewnić nam, w pewnym sensie, nieśmiertelność.

Głośno to humanoidalnych maszynach z Rosji zrobiło się kilka miesięcy temu, gdy w państwowej telewizji pojawił się robo-prezenter, który przedstawił najnowsze wieści ze świata z lekką nutą propagandy. Warto tutaj podkreślić, że jest to maszyna w pełni wyprodukowana w Rosji. Wynalazek, który swoim wyglądem przypomina założyciela firmy, wystąpił w programie Viesti w telewizji Rossija24. Wcześniej zrobił prawdziwą furorę na targach w podmoskiewskim parku technologicznym Skołkowo, czyli rosyjskiej Dolinie Krzemowej.

Nagranie z „podchmielonym” robo-prezenterem w roli głównej szybko pojawiło się na serwisach społecznościowych, gdzie zostało uznane na fałszywkę i wyśmiane przez większość Internautów. Sami Rosjanie i fani najnowszej technologii nie wierzyli, że jest to prawdziwy robot. Jednak maszyny Promobot naprawdę istnieją i mogą wyglądać jak dowolny człowiek, a przy tym dysponują bardzo ciekawymi i praktycznymi zdolnościami.

Firma otrzymała niedawno ponad 50 milionów dolarów od Kremla na kontynuowanie prac rozwoju projektu. Inżynierowie bezustannie pracują nad poprawą ich mimiki, by jak najbardziej realnie oddawały wyrażane przez siebie emocje. Wychodzi im to całkiem nieźle, ale do ideału pozostała jeszcze daleka droga, o czym możecie przekonać się oglądając poniższy materiał filmowy opublikowany przez firmę na jej kanale na serwisie Youtube.

Oleg Kivokurtsev, twórca firmy Promobot, zapowiedział, że niebawem każdy chętny będzie mógł mieć na własność swojego cyfrowego avatara, który wykona za niego większość codziennych obowiązków, a nawet będzie go reprezentował np. na spotkaniach rodzinnych czy biznesowych. Ale to nie wszystko. Kivokurtsev chce nawet zapewnić swoim klientom życie wieczne, a to za sprawą właśnie humanoidów Robo-C.

W przyszłości jego inżynierowie mają opracować technologie, które pozwolą przenieść wszystkie informacje z naszych mózgów do chmur obliczeniowych, a następnie do robotów. Wówczas nawet gdy umrzemy, nasze wspomnienia przetrwają w robotach, z którymi nasi bliscy i znajomi będą mieli stały kontakt. Może teraz ten pomysł wydawać się abstrakcją, ale za kilka dekad będzie to czymś zupełnie naturalnym.

Źródło: GeekWeek.pl/Promobot / Fot. Promobot

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: