NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Wszystkie ewakuacje zniosły pożar w południowej Kalifornii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

LOS ANGELES (AP) – Władze zniosły wszystkie nakazy ewakuacji, gdy strażacy robili postępy w niedzielę w wielkim blasku, który wysłał tysiące uciekających domów i farm na północny zachód od Los Angeles.

Załogi pracujące na stromym terenie niszczyły gorące miejsca i pilnowały utrzymujących się podmuchów w obszarach górskich, które mogły przenosić żar, powiedział kapitan hrabstwa Ventura Steve Kaufmann.

„Powiedziałbym, że jesteśmy ostrożni z optymizmem” – powiedział Kaufmann, powołując się na spokojniejsze wiatry i rosnący poziom wilgotności.

Strażacy zawarli 70% ognia, który spalił prawie 15 mil kwadratowych (39 kilometrów kwadratowych) suchego pędzla i drewna. Trzy budynki zostały zniszczone.

Ponad 11 000 osób ewakuowało się po tym, jak płomienie rozprzestrzeniły się 31 października podczas suchych wiatrów, które rozpalały pożary w całym stanie tej jesieni.

W swoich ostatnich komentarzach na temat pożarów w Kalifornii prezydent Donald Trump zagroził, że ograniczy finansowanie pomocy USA dla państwa.

Gavin Newsom, gubernator Kalifornii, wykonał „straszną robotę w zarządzaniu lasami”, napisał na Twitterze Trump. Kiedy szaleją pożary, gubernator zwraca się do rządu federalnego o pomoc. „Nigdy więcej”, tweetował prezydent.

Newsom odpowiedział własnym tweetem: „Nie wierzysz w zmianę klimatu. Jesteś zwolniony z tej rozmowy. ”

Kalifornia podniosła w ostatnich latach inwestycje przeciwpożarowe i projekty zarządzania paliwem, podczas gdy fundusze federalne skurczyły się, podało biuro gubernatora w oświadczeniu.

„W ostatnich tygodniach z powodzeniem prowadzimy wojnę przeciwko tysiącom pożarów w całym stanie z powodu ekstremalnych warunków pogodowych spowodowanych zmianami klimatu, podczas gdy Trump prowadzi pełen atak na antidotum” – powiedział Newsom.

Stan kontroluje zaledwie 3% gruntów leśnych w Kalifornii, a rząd federalny jest właścicielem 57%, zgodnie z liczbami podanymi przez biuro Newsom. Około 40% lasów państwowych jest własnością prywatną. Żadne z dwóch głównych obecnie płonących pożarów nie ma miejsca na terenach leśnych.

W ubiegłym roku Trump stworzył podobne zagrożenie, jak pożary zniszczyły Malibu i Paradise w Kalifornii – oskarżając stan „rażącego złego zarządzania” lasami.

W tym czasie Newsom bronił działań Kalifornii na rzecz zapobiegania pożarom, jednocześnie krytykując rząd federalny za niewystarczające działania na rzecz ochrony stanu.

W Północnej Kalifornii więcej osób powróciło na obszary ewakuowane z wielkiego pożaru, który płonął przez wiele dni w kraju winiarskim hrabstwa Sonoma.

Kalifornijski Departament Leśnictwa i Ochrony Przeciwpożarowej stwierdził, że pożar o powierzchni 121 mil kwadratowych (313 kilometrów kwadratowych) miał 76% w niedzielę.

Władze podały, że liczba zniszczonych domów osiągnęła 175, a było ich jeszcze 35. Spłonęło także wiele innych konstrukcji.

Przyczyny obu pożarów były badane, ale istniała możliwość włączenia linii elektrycznych – jak miało to miejsce w przypadku innych niedawnych pożarów.

Edison z południowej Kalifornii powiedział w piątek, że ponownie zasilił linię energetyczną 16 000 woltów na 13 minut przed wybuchem pożaru w tym samym rejonie hrabstwa Ventura.

Edison i inne media w całym stanie odcięły zasilanie setkom tysięcy ludzi w zeszłym tygodniu z obawy, że silne wiatry mogą spowodować iskrzenie linii energetycznych i rozpoczęcie pożarów.

Narzędzie powiedział, że Edison z Południowej Kalifornii będzie współpracować z śledczymi.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: