NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Setki Żydów pielgrzymuje do Leżajska. COVID już nie taki straszny? ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Włoski statek z 151 uratowanymi dokami migrantów na Sycylii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

RZYM (AP) – włoski morski statek dostawczy przywiózł 151 migrantów na Sycylię po tym, jak dzień wcześniej uratował ich na wodach u wybrzeży Libii.

Asso Trenta zadokowała niedzielę w Pozzallo z migrantami. Nie wiadomo od razu, czy pozostaną we Włoszech lub zostaną rozdzieleni między inne kraje Unii Europejskiej.

Kilka godzin wcześniej niemiecka organizacja ratunkowa Alan Kurdi wysiadła z 88 migrantów w Taranto na kontynencie włoskim. W ramach umowy pośredniczonej przez UE 67 z nich trafi do czterech innych krajów, a pozostałe pozostaną we Włoszech.

Urzędniczka z Taranto, Gabriella Ficocelli, powiedziała włoskiej agencji prasowej ANSA, że wśród migrantów znalazło się pięciu małoletnich bez opieki, którzy byli „zmęczeni i osądzeni podczas podróży”. Wylądowali osiem dni po uratowaniu na Morzu Śródziemnym od nie nadających się do żeglugi libijskich statków handlarzy.

Tymczasem decyzja greckiego rządu o przeniesieniu migrantów z przeludnionych wschodnich wysp Morza Egejskiego na stały ląd spotkała się z pewnym oporem. Lokalni mieszkańcy w dwóch przypadkach bezskutecznie próbowali uniemożliwić migrantom zakwaterowanie w hotelach w północnej Grecji.

W niedzielnym marszu przeciw migrantom w północnym mieście Saloniki wzięło udział około 100 osób, a kontrdemonstracja anarchistów przyciągnęła nieco większy tłum.

Migranci, którzy przybyli w sobotę transportem wojskowym z wyspy Lesbos do portu w pobliżu Aten, musieli czekać godzinami w autobusach, aby w końcu móc spać w wyznaczonych hotelach, których właściciele zgodzili się złożyć imigrantów.

Migranci byli kierowani autobusami przez ponad 500 kilometrów (310 mil), aby dotrzeć do miejsc docelowych w północnej Grecji.

W niepowiązanym incydencie furgonetka przewożąca około 15 pakistańskich migrantów przewróciła się na głównej autostradzie na wschód od niedzieli w Salonikach, zabijając jednego i lekko raniąc pięć. Policja nie była pewna dokładnej liczby migrantów, ponieważ pozostali, w tym kierowca, uciekli z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji.

W Macedonii Północnej sąd zarządził 30-dniową opiekę przedprocesową dla trzech obywateli Pakistanu, podejrzanych o handel ludźmi i okrucieństwo wobec migrantów.

Prokuratura Skopje ogłosiła w niedzielę, że wszczęła proces przeciwko trzem Pakistańczykom i jednemu obywatelowi Macedonii za zorganizowanie nielegalnego transferu migrantów i ich wykorzystywanie. Macedoński obywatel, właściciel domu, został aresztowany.

W piątek policja napadła na dom we wsi Vaksince, niedaleko północnej granicy z Serbią, i znalazła 12 migrantów z Indii, Pakistanu i Afganistanu, w tym dwóch nieletnich. Działali na podstawie napiwku serbskiej policji, która została powiadomiona przez przyjaciela migrantów, że zostali pobici, i poproszono o wypłatę po 1 300 euro (1 450 USD) przemytnikom za transfer przez granicę.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: