NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Trump zaprasza liderów ASEAN na spotkanie w USA po opuszczeniu szczytu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NONTHABURI, Tajlandia (AP) – Prezydent Donald Trump zaprosił przywódców Azji Południowo-Wschodniej na „specjalny szczyt” w Stanach Zjednoczonych na początku przyszłego roku po pominięciu trwającego corocznego szczytu w Tajlandii.

Robert O’Brien, doradca bezpieczeństwa narodowego Trump wysłany w jego miejsce, zawarł zaproszenie w liście od Trumpa, który przeczytał na spotkaniu USA-ASEAN w poniedziałek na marginesie szczytu 10-narodowego Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej .

W poniedziałkowym spotkaniu z USA zwykle biorą udział prezydenci lub premierzy. W ścisłym przestrzeganiu protokołu dyplomatycznego siedem z 10 krajów Azji Południowo-Wschodniej wysłało w zamian swoich ministrów spraw zagranicznych.

Tylko premier Tajlandii Prayuth Chan-cha oraz premierzy Wietnamu i Laosu dołączyli do O’Brien i ministrów spraw zagranicznych wysłanych przez inne kraje.

W ubiegłym roku Trump wysłał wiceprezydenta Mike’a Pence’a na coroczny szczyt ASEAN i powiązane spotkania. W tym roku zarówno on, jak i Pence byli zaangażowani w kampanie podczas spotkań, kończąc w poniedziałek na obrzeżach Bangkoku, stolicy Tajlandii.

Nieobecność Trumpa na spotkaniach pozostawiła wiele miejsca Chinom i innym regionalnym mocarstwom na podniesienie własnego profilu.

Premier Chin Li Keqiang, premier Japonii Shinzo Abe i premier Indii Narendra Modi byli wśród liderów, którzy spotkali się ze swoimi odpowiednikami ASEAN podczas szczytu.

Oprócz O’Brien sekretarz handlu USA Wilbur Ross udał się również do Bangkoku z misją handlową, która objeżdża region.

Pomimo pozornej obniżki rangi spotkania ASEAN przez Trumpa, amerykańskie firmy i rząd starały się podkreślić amerykańskie zaangażowanie w regionie, organizując prywatną konferencję z udziałem około 1000 przedstawicieli biznesu i urzędników rządowych.

Tam Ross przedstawił mnóstwo danych dotyczących handlu i inwestycji między USA a tym, co Waszyngton nazwał „regionem Indo-Pacyfiku”.

„Administracja Trumpa jest niezwykle zaangażowana i w pełni zaangażowana w ten region”, powiedział Ross podczas spotkania.

W swoich komentarzach na spotkaniu z liderami ASEAN O’Brien rzucił się na Chiny, mówiąc, że Pekin „zastosował zastraszanie, aby powstrzymać narody ASEAN przed wykorzystaniem ich zasobów na morzu, blokując dostęp do 2,5 biliona dolarów w samych rezerwach ropy i gazu. Te taktyki są sprzeczne z zasadami poszanowania, uczciwości i prawa międzynarodowego. ”

„Region nie jest zainteresowany nową erą imperialną, w której duży kraj może rządzić innymi na podstawie teorii, która może być słuszna. Ameryka pomaga naszym przyjaciołom ASEAN w utrzymaniu ich suwerenności – powiedział.

Członkowie ASEAN to Brunei, Kambodża, Indonezja, Laos, Birma, Malezja, Filipiny, Singapur, Tajlandia i Wietnam. Razem stanowią szybko rozwijający się regionalny rynek liczący prawie 650 milionów ludzi.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: