NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Członek zagraniczny zespołu medycznego zabity na północnym wschodzie Syrii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIRUT (AP) – Ostrzeliwani przez wspieranych przez Turcję bojowników opozycji zabili birmańskiego medyka i zranili kolejnego irackiego członka zespołu humanitarnego w niedzielę w północno-wschodniej Syrii, gdzie kontynuowano walkę między kurdyjskimi bojownikami a uzbrojonymi w wsparcie tureckich bojowników, grupa humanitarna powiedziała.

David Eubank, były członek sił specjalnych armii USA i założyciel Free Birma Rangers, powiedział w filmie, że atak miał miejsce około 4 kilometrów (3 mil) od północnego miasta Tal Tamr. Eubank powiedział, że medyk Zau Seng został trafiony w głowę przez odłamek pocisku moździerzowego, który uderzył w pobliżu, gdy kręcił wideo z walki.

„Umarł od razu, a my przywieźliśmy go tutaj do Tal Tamr” – powiedział Eubank w filmie, w którym pokazano także jeden z pojazdów opancerzonych grupy pomocniczej, które zostały trafione odłamkami. Eubank dodał, że członek irackiego zespołu został również ranny w ataku moździerzowym, o który obwiniał „Wolną armię syryjską i Turków”.

Wcześniej tego dnia Mustafa Bali, rzecznik kierowanych przez Kurdów Syryjskich Sił Demokratycznych, napisał na Twitterze, że „otrzymał straszną wiadomość” o śmierci medyka z Wolnymi Birmańskimi Strażnikami, obwiniając armię turecką.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Wielkiej Brytanii, monitor wojny opozycyjnej, również zgłosiło śmierć medyka.

Ministerstwo obrony Turcji zaprzeczyło, że wojska tureckie zaatakowały konwój pomocniczy, mówiąc, że raporty „nie są prawdziwe”.

Wolni Strażnicy Birmy identyfikują się jako wieloetniczna grupa humanitarna działająca w Birmie, Syrii, Iraku i Kurdystanie. Birma to dawna nazwa Myanmaru i wciąż jest powszechnie używana.

W zeszłym miesiącu Turcja zaatakowała północno-wschodnią Syrię, aby wyprzeć syryjskich bojowników kurdyjskich, których uważa za terrorystów za ich powiązania z powstaństwem kurdyjskim w Turcji.

Obserwatorium powiedziało, że walcząca niedziela skoncentrowana była w pobliżu miasta Zirkan w północno-wschodniej prowincji Hassakeh, dodając, że turecki dron zaatakował pozycje sił dowodzonych przez Kurdyjczyków w okolicy.

Agencja prasowa Kurdish Hawar powiedziała, że ​​wojska tureckie uderzyły Zirkana pociskami artyleryjskimi w czasie zaciętej walki. Dodał, że bojownicy wspierani przez Turcję próbują przeciąć autostradę M4, która łączy północne miasto Aleppo, największe w Syrii, z Hassekeh, dodając, że syryjscy bojownicy kurdyjscy odparli ataki.

Walki trwały dwa dni po tym, jak Turcja i Rosja rozpoczęły wspólne patrole w północno-wschodniej Syrii, w ramach umowy, która powstrzymała turecką ofensywę przeciwko syryjskim kurdyjskim bojownikom, którzy zostali zmuszeni do wycofania się z obszaru przygranicznego po ataku Ankary.

Mimo, że rozejm był w większości utrzymany, został zniekształcony przez oskarżenia o naruszenia z obu stron i sporadyczne starcia. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zagroził wznowieniem ofensywy, jeśli uzna to za konieczne.

___

Powiązana pisarka prasowa Suzan Fraser przyczyniła się do tego raportu z Ankary w Turcji.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: