NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Drezno: mamy problem z nazistami

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Urząd miasta w Dreźnie przyjął rezolucję o przeciwdziałaniu narastającej w mieście fali nazizmu.

Inicjatorem rezolucji był miejski radny Max Aschenbach, który w wywiadzie dla niemieckiego radia MDR powiedział, że inicjatywa rezolucji pojawiła się w związku z zaniepokojeniem władz miejskich wzrostem wpływów organizacji radykalnej prawicy.

Rezolucja głosi, że „ksenofobiczne, rasistowskie i nacjonalistyczne poglądy są powszechne, a postawy antydemokratyczne sięgają głęboko w głąb klasy średniej”, w związku z tym jej przyjęcie jest konieczne. Wzrasta w mieście przemoc. Rezolucja Nazinotstand została przyjęta większością głosów (39:29). Od głosu wstrzymali się trzej reprezentanci rządzącej w mieście chadecji.

Władze miasta uznały, że wzrost nastrojów nazistowskich zagraża tkance społecznej miasta. Rezolucja deklaruje m.in. okazywanie przez władze miasta pomocy ofiarom nazistów, a także bronić mniejszości przed przemocą ze strony ultraprawicowych organizacji. Miasto powinno w przyszłości wzmocnić demokratyczną kulturę życia codziennego i lepiej chronić mniejszości i ofiary prawicowej przemocy. Władze Drezna deklaruje, że będzie sprzyjać demokratycznym inicjatywom, organizacjom obywatelskim i promującym prawa człowieka.

„Mamy poważny problem z prawicowymi ekstremistami i skrajnymi prawicowcami w tym mieście – nie powinno być w tej sprawie wątpliwości: po pięciu latach istnienia Pegidy, różnych atakach terrorystycznych i grup terrorystycznych oraz codziennych wiadomościach o pojawiających się swastykach i hailowaniu. Mamy problem nazistowski w Dreźnie i musimy coś z tym zrobić”, powiedział Aschenbach w wywiadzie da radia.

Ostatnio policja przeszukała mieszkania siedmiu prawicowych ekstremistów w mieście, podejrzewając, że utworzono nielegalną skrajnie prawicową organizację.

Ciekawe, czy któreś z polskich miast odważyłoby się pójść  śladem niemieckiego Drezna?

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: