NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
JAK ELIMINOWAĆ Z POLITYKI POLSKIEJ - IDIOTÓW ŁAJDAKÓW ZŁODZIEI I INNEJ SWOŁOCZY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ARMIA USA POSZERZA SWOJE SZEREGI O 5000 ROBOTÓW ZABÓJCÓW

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ROBOTY

Pentagon wcieli do armii i wyśle na pole walki 5000 inteligentnych robotów

Armia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczyć pół miliarda dolarów na zakup najbardziej obecnie na świecie zaawansowanych robotów, które będą miały wielkość plecaka i będą mogły służyć żołnierzom w misjach.

Dzięki nim żołnierze USA mają zdobyć przewagę na każdym przyszłym polu walki. Zdalnie sterowane lub autonomiczne roboty będą szybko i sprawnie penetrowały obszary, na których prowadzone są działania militarne i dostarczały żołnierzom oraz dowództwu najświeższych, a także cennych informacji na temat działań i poczynań wroga.

Tysiące zaawansowanych maszyn ma być wyposażonych w kamery, czujniki, radary oraz robotyczne ramiona i chwytaki. Ich zadaniem będzie rozbrajanie ładunków wybuchowych, obserwacja danego obszaru, wykrywanie wroga, ochrona żołnierzy oraz wykonywanie trudnych misji na obszarach mocno zurbanizowanych, zarówno na powierzchni, jak pod ziemią. Roboty mają posiadać różny stopień autonomiczności.

Pentagon chce finansować projekty, które będą realizowane tylko przez zaufane rodzime firmy. Ostatnimi czasy pojawiły się wielkie obawy o technologie instalowane w robotach, a dostarczane przez chińskie koncerny. Miały one bezustannie szpiegować urządzenia wojskowe i mieć wgląd w strategię militarną Departamentu Obrony USA. Teraz się to zmieni na lepsze.

Podobne plany mają również Siły Powietrzne USA. W tej chwili w słynnej Strefie 51 w Nevadzie i bazach w Kalifornii testowane są bezzałogowe samoloty sterowane przez roboty i systemy sztucznej inteligencji. Chodzi tutaj nie tylko o małe i duże drony, ale przede wszystkim o śmigłowce, myśliwce oraz statki powietrzne przyszłości, które wejdą do służby za 5-10 lat.

Pentagon obawia się, że polami walki przyszłości mogą stać się metropolie, a nie tereny pustynne, jak to było w przypadku Iraku i Afganistanu. W takich warunkach zdobycie przewagi będzie karkołomnym zadaniem. Pomóc w wygranej mogą tylko najnowocześniejsze zdobycze techniki, a wśród nich drony i roboty wyposażone w sztuczną inteligencję.

Źródło: GeekWeek.pl/AP / Fot. Endeavour Robotics

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: