NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UKRAIŃSKI MSZ ROZESŁAŁ SWOIM DYPLOMATOM INSTRUKCJĘ JAK BRONIĆ PUŁKU „AZOW” [+DOKUMENT}

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy rozesłało do ambasad tego państwa na świecie specjalną instrukcję w której przedstawia narrację jaką ukraińscy dyplomaci powinni rozwijać na temat pułku „Azow”.

Dokument napisany w ukraińskim MSZ opublikowała agencja informacyjna Strana.ua. Ukraińska dyplomacja konstatuje w nim, że pułk „Azow” budzi duże kontrowersje poza granicami Ukrainy. Materiał instruktażowy wspomina między innymi o październikowym liście 40 amerykańskich kongresmanów do sekretarza stanu Mike’a Pompeo, którzy określili ukraiński pułk jako organizację „białych suprematystów” i pytali dlaczego nie został on jeszcze wpisany na listę organizacji terrorystycznych. Tymczasem we wstępie do notatki, ukraiński resort dyplomacji podkreśla, że „Azow” jest oddziałem specjalnego przeznaczenia ukraińskiej Gwardii Narodowej odgrywającym ważną rolę w przeciwstawianiu się „rosyjskiej agresji”, a państwo ukraińskie „utrzymuje konsekwentną linię przeciwdziałania jakimkolwiek przejawom ksenofobii, nietolerancji, dyskryminacji, rasizmu”, przypominając, że ustawodawstwo tego kraju zabrania propagowania ideologii narodowo-socjalistycznej i komunistycznej.

W notatce poinformowano, że ukraińskie ministerstwo „prowadzi pracę wyjaśniającą ze stroną amerykańską”. Jednak zdecydowało się także przesłać wytyczne do podległych przedstawicielstw dyplomatycznych. Co ciekawe wytyczne co do narracji jaką powinni upowszechniać ukraińscy dyplomaci za granicą napisano w języku angielskim. „Próby zrównywania regularnych oddziałów legalnych instytucji wojskowych Ukrainy z organizacjami terrorystycznymi jest dla nas powodem poważnej troski. To całkowicie niesłuszne podejście, które tworzy przestrzeń dla manipulacji propagandowych” – napisano w notatce. W kolejny punkcie instrukcji podkreśla się, że „pułk (nie batalion) „Azow” nie jest osobną grupą zbrojną, jest integralną częścią Gwardii Narodowej Ukrainy”, który podlega strukturze dowodzenia ukraińskich Sił Zbrojnych.

MSZ Ukrainy twierdzi, że nie ma faktów potwierdzających, że pułk „Azow” podejmuje działalność terrorystyczną i w kolejny punkcie zaznacza, że jednostka ta „dowiodła swojej efektywności w obronie suwerenności i integralności Ukrainy przed rosyjską agresją w Donbasie”, ze szczególnym podkreśleniem „jego roli w wyzwoleniu i dalszej obrony Mariupola a także walkach koło Iłowajska”.  W notatce podkreślono, że zagrożenie terrorystyczne pochodzi z Rosji, która „stworzyła, wspiera i przewodzi nielegalnym ugrupowaniom zbrojnym w Donbasie”.

Ukraiński resort dyplomacji poinformował w cytowanej notatce, że w celu zwiększenia zaufania, dowódca Gwardii Narodowej Ukrainy zaprosił amerykańskich kongresmanów do odwiedzenia kwatery głównej pułku „Azow” w Mariupolu. W ostatnim punkcie części dokumentu napisanej po angielsku jeszcze raz podkreśla się, że „Ukraina trwale pozostaje, na płaszczyźnie narodowej i międzynarodowej, w przeciwdziałaniu wszelkim przejawom ksenofobii, nietolerancji, dyskryminacji i rasizmu. Zakaz propagandy komunistycznej i nazistowskiej ideologii i symboliki jest właściwym przykładem w tej sferze”.

Pułk „Azow” powstał w 2014 r. jako oddział ochotniczy do walki z donbaskimi separatystami. Organizatorem tego oddziału było środowisko neobandeerowskie (jednym z założycieli był Ihor Mosijczuk) i neonazistowski (organizacja „Patriota Ukrainy” jednego z dowódców pułku, Andrija Biłeckiego).

CZYTAJ TAKŻE: Media: Azow sięga po ekstremistów z USA

strana.ua/kresy.pl

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: