NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sędzia amerykański blokuje imigrantom zasady ubezpieczenia zdrowotnego Trumpa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PORTLAND, Ore. (AP) – sędzia federalny w Portland w stanie Oregon w sobotę zawiesił zasadę administracyjną Trumpa, zgodnie z którą imigranci muszą udowodnić, że będą mieli ubezpieczenie zdrowotne lub mogą opłacić opiekę medyczną, zanim uzyskają wizy.

Sędzia dystryktu USA Michael Simon wydał tymczasowy zakaz kradzieży, który uniemożliwia wejście w życie niedzieli. Nie jest jasne, kiedy rozstrzygnie on co do istoty sprawy.

Siedmiu obywateli USA i organizacja non-profit złożyła w środę pozew federalny, twierdząc, że reguła zablokuje prawie dwie trzecie wszystkich potencjalnych legalnych imigrantów.

W pozwie stwierdzono również, że reguła znacznie zmniejszy lub wyeliminuje liczbę imigrantów, którzy wjeżdżają do Stanów Zjednoczonych z wizami sponsorowanymi przez rodzinę.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że sąd uznał potrzebę natychmiastowego zablokowania zakazu opieki zdrowotnej” – mówi Esther Sung, starszy prawnik z Centrum Sprawiedliwości, który argumentował podczas sobotniej rozprawy w imieniu powodów. „Zakaz rozdzieliłby rodziny i ograniczyłby dwie trzecie imigracji opartej na zielonych kartach od dzisiejszej nocy, gdyby zakaz nie został powstrzymany”.

Proklamacja podpisana przez prezydenta Donalda Trumpa na początku października dotyczy osób ubiegających się o wizy imigracyjne z zagranicy – już nie w USA. Nie wpływa na legalnych stałych mieszkańców. Nie dotyczy osób ubiegających się o azyl, uchodźców lub dzieci.

Proklamacja mówi, że imigranci nie będą mogli wjechać na teren kraju, chyba że będą objęci ubezpieczeniem zdrowotnym w ciągu 30 dni od wjazdu lub będą mieli wystarczających środków finansowych na pokrycie kosztów leczenia.

Zasada jest ostatnim wysiłkiem administracji Trumpa, aby ograniczyć dostęp imigrantów do programów publicznych, próbując jednocześnie przenieść kraj z rodzinnego systemu imigracyjnego do systemu opartego na zasługach.

Biały dom powiedział w oświadczeniu w chwili wydania proklamacji, że zbyt wielu obcokrajowców korzysta z „hojnych programów zdrowia publicznego” w tym kraju, i że imigranci przyczyniają się do problemu „nierekompensowanych kosztów opieki zdrowotnej”.

Zgodnie z rządową zasadą wizową wymagane ubezpieczenie może być zakupione indywidualnie lub zapewnione przez pracodawcę i może być ubezpieczeniem krótkoterminowym lub katastroficznym.

Medicaid się nie liczy, a imigrant nie może uzyskać wizy, jeśli korzysta z dotacji Act Affordable Care Act przy zakupie ubezpieczenia. Rząd federalny płaci za te dotacje.

Według Migration Policy Institute, niezależnego ośrodka analitycznego ds. Imigracji, 57% amerykańskich imigrantów miało prywatne ubezpieczenie zdrowotne w 2017 r., W porównaniu z 69% urodzonych w USA, a 30% miało publiczne ubezpieczenie zdrowotne, w porównaniu z 36% rdzennych mieszkańców urodzony.

Wskaźnik nieubezpieczonych imigrantów spadł z 32% do 20% w latach 2013–2017, od czasu wdrożenia ustawy o niedrogiej opiece, zgodnie z polityką migracyjną.

Co roku około 1,1 miliona osób otrzymuje zielone karty.

„Niezliczone tysiące ludzi w całym kraju mogą dziś odetchnąć z ulgą, ponieważ sąd uznał pilną i nieodwracalną szkodę, która zostałaby wyrządzona” bez wstrzymania, powiedział Jesse Bless, dyrektor federalnego sporu w American Immigration Lawyers Association.

Na początku tego roku administracja dokonała gruntownych zmian w przepisach, które odmawiałyby zielonych kart imigrantom korzystającym z niektórych form pomocy publicznej, ale sądy zablokowały ten środek.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: