NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) 8.MARCA 2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Organ handlowy: Chiny mogą uderzyć w USA sankcjami o wartości 3,6 mld USD

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

GENEWA (AP) – Światowa Organizacja Handlu powiedziała w piątek, że Chiny mogą nałożyć cła na towary amerykańskie o wartości do 3,6 miliarda dolarów w związku z nieprzestrzeganiem przez rząd amerykański zasad antydumpingowych w odniesieniu do chińskich produktów.

Ten ruch daje Chinom pierwszą taką wypłatę w WTO w czasie, gdy jest zaangażowany w wielki spór ze Stanami Zjednoczonymi. Obie strony niedawno nałożyły taryfy celne na towary warte setki miliardów dolarów, ale nie zrobiły tego za pośrednictwem WTO, co pomaga rozwiązać spory handlowe.

Piątkowe oświadczenie arbitra WTO koncentruje się na sprawie o pochodzeniu na długo przed obecnym sporem handlowym: chińska skarga złożona prawie sześć lat temu, domagająca się odwetu za ponad 7 miliardów dolarów.

Decyzja oznacza, że Chiny mogą nałożyć wyższe cła na Stany Zjednoczone niż Chiny są obecnie dozwolone na mocy zasad WTO i otrzymają swobodę co do amerykańskich produktów i sektorów, na które chcą być kierowane.

Części orzeczenia WTO z maja 2017 r. Opowiedziały się za Chinami w jego sprawie przeciwko około 40 amerykańskim wyrokom antydumpingowym, obejmującym limity handlowe na chińskie produkty, które według Stanów Zjednoczonych są lub zostały sprzedane poniżej wartości rynkowej.

Jednak arbiter WTO uhonorował nagrodę, opierając ją na około 25 chińskich produktach – w tym diamentowych piłach, meblach, krewetkach, panelach słonecznych, oponach samochodowych i szeregu produktów stalowych – na które miały wpływ amerykańskie środki antydumpingowe. To wyjaśnia, dlaczego nagroda była mniejsza niż suma, o którą zabiegały Chiny.

Decyzja zapada, gdy Stany Zjednoczone od niedawna otrzymają prestiżową nagrodę WTO przeciwko Unii Europejskiej w sprawie dotacji dla europejskiego producenta samolotów Airbus, który pozwolił Waszyngtonowi obciążyć taryfami towary unijne o wartości 7,5 miliarda dolarów, w tym włoski ser, szkocką whisky i oliwki z Hiszpanii.

Była to rekordowa nagroda arbitra WTO w prawie ćwierćwiecznej historii tego organu handlowego. Nagroda ogłosiła piątkowe miejsce jako trzecie co do wielkości.

W chińskim wyroku antydumpingowym WTO zarzuciło dwie techniki stosowane przez Stany Zjednoczone do ustalania kar za dumping. Jego tak zwana „metodologia zerowania” – od dawna stanowi problem dla organu handlowego – obejmuje łamanie prawa i zaniedbywanie producentów przestrzegających prawa w sposób, który pozwala urzędnikom amerykańskim sztucznie zawyżać nałożone kary.

Druga technika polega na traktowaniu wielu chińskich firm produktu jako jednego podmiotu, w gruncie rzeczy karaniu niektórych producentów, którzy nie naruszają zasad antydumpingowych wraz z tymi, którzy to robią.

Podczas gdy taryfy te są dozwolone przez WTO na mocy międzynarodowego prawa handlowego, administracja Trumpa w sporze z Chinami i innymi partnerami handlowymi wymieniła taryfy jednostronnie, bez zielonego światła ze strony WTO.

Stany Zjednoczone i Chiny złożyły w WTO szereg skarg dotyczących wzajemnych taryf, ale rozstrzyganie sporów może potrwać lata.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: