NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemiecki minister apeluje o jedność europejską wśród wyzwań

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – niemiecki minister spraw zagranicznych zaapelował w sobotę, aby kraje europejskie zjednoczyły się w obliczu globalnych wyzwań, takich jak zmiany klimatu i migracja, argumentując, że jednostronne działania krajowe nie wystarczą.

W artykule opublikowanym w 26 krajach UE, gdy Niemcy wyruszają w tydzień obchodów rocznicy upadku muru berlińskiego 9 listopada 1989 r., Heiko Maas powiedziała, że wydarzenia 30 lat temu oznaczały koniec dziesięcioleci Niemiec -długi podział podczas zimnej wojny.

Powiedział jednak, że upadek muru nie nastąpił w próżni, a Niemcy były winne nie tylko setkom tysięcy wschodnich Niemców, którzy pokojowo protestowali przeciwko reżimowi komunistycznemu, ale także działaczom na rzecz demokracji w innych krajach bloku wschodniego, takich jak Polska, Czechosłowacja i Węgry i przywódcy po obu stronach podziału ideologicznego, którzy utorowali drogę do ponownego zjednoczenia Niemiec.

„Jedność Niemiec była również darem Europy dla Niemiec – pod koniec wieku, w którym Niemcy przynieśli niewyobrażalne cierpienia na ten kontynent” – napisał. „To nas zobowiązuje, a mianowicie dokończenie projektu zjednoczenia Europy – budowania Europy, która spełnia wartości i marzenia tych, którzy wyszli na ulice w 1989 roku, by walczyć o wolność i demokrację”.

Zaznaczył, że Niemcy przejmą rotacyjną prezydencję w Unii Europejskiej w przyszłym roku, gdy Wielka Brytania przygotowuje się do wyjścia – pierwszy kraj, który kiedykolwiek opuścił blok – i że „ratowanie euro i niekończący się spór o przyjmowanie i dystrybucję uchodźców otworzyły nowe szczeliny” wśród Narody UE.

Jednocześnie Maas powiedział, że coraz więcej ludzi zwraca się do partii populistycznych z nacjonalistycznymi programami, które „uważają, że mniej Europy jest dla nas lepsza”.

Zamiast tego wezwał do większej współpracy, mówiąc: „nikt z nas nie jest w stanie samodzielnie poradzić sobie z czterema głównymi wyzwaniami ogólnoświatowymi – globalizacją, zmianami klimatu, transformacją cyfrową i migracją”.

„Zachęty z poszczególnych stolic europejskich głuchy są w Moskwie, Pekinie i, niestety, w coraz większym stopniu także w Waszyngtonie” – powiedział Maas. „Tylko głos Europy ma decydujący wpływ”.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: