NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Załogi robią postępy w dużym pożarze Południowej Kalifornii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LOS ANGELES (AP) – Władze zniosły w sobotę rozkazy ewakuacyjne dla społeczności rolniczej, ponieważ strażacy robią postępy w wielkim pożarze w Południowej Kalifornii, który nadal zagraża około 2500 domów i budynków.

Urzędnicy hrabstwa Ventura zezwalali nieznanej liczbie mieszkańców Somisu na powrót do domu w sobotę rano po tym, jak strażacy objęli 30% Maria Fire, która spłonęła prawie 15 mil kwadratowych (38 kilometrów kwadratowych) i zmusiła prawie 11 000 osób do ewakuacji.

Aktywność ogniowa opadła z dnia na dzień. Urzędnicy hrabstwa powiedzieli w aktualizacji o godzinie 18:00, że oczekuje się, że poziom wilgotności pozostanie niski, a wiatry staną się bardziej sprzyjające pożarom w Południowej Kalifornii

Policja w Santa Monica wezwała plażowiczów do szukania schronienia w pomieszczeniu po tym, jak błyskawica została zgłoszona nad miastem.

Załogi walczyły o utrzymanie płomieni z dala od sadów i farm na obszarach wiejskich. Trzy budynki zostały zniszczone.

Pożar wybuchł na wzgórzu na północny zachód od Los Angeles w czwartek podczas oczekiwanego końca porywistych wiatrów Santa Ana.

Przyczyna była badana, ale istniała niepokojąca możliwość, że linia elektryczna mogła być zaangażowana – podobnie jak podczas innych niedawnych pożarów.

Edison z Południowej Kalifornii powiedział w piątek, że ponownie zasilił linię energetyczną 16 000 woltów na 13 minut przed wybuchem pożaru w tym samym obszarze.

Edison i inne narzędzia w całym stanie odcięły zasilanie setkom tysięcy ludzi w tym tygodniu z obawy, że silny wiatr może spowodować iskrzenie linii energetycznych i rozpoczęcie pożarów.

Narzędzie powiedziało, że SCE będzie współpracować z śledczymi.

W Północnej Kalifornii więcej osób mogło powrócić na obszary ewakuowane z powodu ogromnego pożaru Kincade, który płonął przez wiele dni w kraju winiarskim hrabstwa Sonoma.

Kalifornijski Departament Leśnictwa i Ochrony Przeciwpożarowej stwierdził, że pożar o powierzchni 121 mil kwadratowych (313 kilometrów kwadratowych) został opanowany w 72%.

Cal Fire powiedział, że liczba zniszczonych domów osiągnęła 175, a było ich jeszcze 35. Spłonęło także wiele innych konstrukcji.

Historyczne, suche wiatry skłoniły największą w kraju firmę Pacific Gas & Electric Co. do zainicjowania w tym miesiącu czterech rund szeroko zakrojonych działań zapobiegawczych w północnej Kalifornii, aby zapobiec pożarom.

Ale okręg ochrony przeciwpożarowej hrabstwa Contra Costa ustalił wyposażenie zakładu jako przyczynę trzech mniejszych pożarów, które wybuchły 27 października na przedmieściach zatoki San Francisco w Martinez i Lafayette.

I chociaż przyczyna pożaru Kincade nie została ustalona, PG&E zgłosiło problem z wieżą transmisyjną w pobliżu miejsca, w którym wybuchł pożar.

Ta historia została poprawiona, aby zgłosić, że Maria Fire znajduje się na północny zachód od Los Angeles, a nie na północny wschód.

 

zrodlo>apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: