NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

MILION DRZEW OD ELONA MUSK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PRZYRODA

Elon Musk posadzi milion drzew, by skutecznie walczyć z globalnym ociepleniem

Znany technologiczny geniusz postanowił nieco podreperować swój wizerunek i w końcu wydać okrągłą sumkę na wsparcie szczytnej inicjatywy mającej na celu walkę ze szybko postępującymi zmianami klimatu.

Jimmy “MrBeast” Donaldson, czyli YouTuber, który zasłynął ostatnio kampanią mającą na celu zebranie od swoich kolegów po fachu 20 milionów dolarów na posadzenie nowych drzew, ma naprawdę dobry dzień. Okazało się bowiem, że jego inicjatywę postanowił wesprzeć sam Elon Musk, który najpierw dokładnie wypytał o jakie drzewa chodzi i gdzie będą posadzone (na każdym kontynencie poza Antarktydą), a następnie zadeklarował, że przeznaczy na ten cel milion dolarów, co jest o tyle ciekawe, że jeszcze niedawno zeznawał pod przysięgą, że… nie ma płynności finansowej.

Tak czy inaczej, warto powiedzieć kilka słów o samej akcji – MrBeast poinformował, że posadzenie jednego drzewa kosztuje zaledwie dolara, więc każdy może przyczynić się do pozytywnych zmian na naszej planecie, zamiast tylko jej szkodzić. Pomysł bardzo szybko chwycił i w tym momencie na koncie akcji jest już 10,939,333 USD, czyli ponad połowa celu. Jeżeli zaś chodzi o darczyńców, którzy zdecydowali się posadzić najwięcej drzew, to Elon Musk i jego milion już został pokonany, a dokonał tego CEO Shopify, Tobias Lütke, który wpłacił 1,000,001 USD!

Inni znani również nie zawiedli, i tak zajmujące się nieruchomościami ELF Development A/S dołożyło 250 000 USD, prezes YueTube’a Susan Wojcicki 200 000 USD, założyciel Twittera, Jack Dorsey, początkowo 150 000 USD, a później nie chciał chyba wyjść na skąpego, bo dołożył jeszcze 200 000 USD, muzyk Alan Walker 100 001 USD, były inżynier NASA, Mark Rober 50 000 USD, makijażysta Jeffree Star również 50 000 USD, a słynny gracz Ninja z żoną Jessicą 15 000. Co ciekawe, sam YouTube zaoferował też, że dołoży milion dolarów poprzez wewnętrzny system finansowania. Mówiąc krótko, każdy dokłada tyle, ile może, a liczy się każdy gest, więc serdecznie zapraszamy na stronę akcji – TUTAJ.

Źródło: GeekWeek.pl/teamtrees

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

2 thoughts on “MILION DRZEW OD ELONA MUSK

  1. kolejny chwyt na to , aby przybliżyć sobie ludzi i ich zwieść później , pokazują dobrych , a tak na prawdę pod maską kryje się zło , chipowanie i inne

  2. panie elon. było by lepiej, gdyby poprawić jakość, wydajność systemów „w zakresie informatycznym” które są w powijakach. „Pracodawca nie ma pojęcia jak i gdzie poprawić „system”, a tym samym zwala na pracownika, że jest niewydajny”.pracodawca jest niekompetentny, niedokształcony, niewykształcony?.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: