NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź jest mobberem, człowiekiem przemocowym” – VIDEO !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

– Jestem zwolennikiem tego, żeby w przypadku biskupów stosować te same miary, co w przypadku innych osób i nazywać rzeczy po imieniu. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź jest mobberem, człowiekiem przemocowym, stosującym przemoc wobec swoich współpracowników i wobec księży – komentował w TOK FM Ignacy Dudkiewicz z Mgazynu Kontakt.

Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź przed kilkoma dniami był bohaterem reportażu programu „Czarno na Białym” w TVN24. Dziennikarze dotarli do korespondencji, w której księża opisują działania, jakich miał dopuszczać się metropolita gdański. Pisali m.in. o poniżaniu, ubliżaniu, przemocy i publicznych znęcaniu się. Listy miały być kierowane do watykańskiego nuncjusza w Polsce. W odpowiedzi na materiał przedstawiciele Archidiecezji Gdańskiej wystosowali oświadczenie, w którym odbierają reportaż jako „systemowy atak wymierzony w duchowieństwo i wiernych”.

Ignacy Dudkiewicz z Magazynu Kontakt przekonywał w TOK FM, że tego typu oświadczenia mówiące o „ataku” na Kościół, wiernych czy religię to „często stosowany przez polskich hierarchów zabieg”. Przyznał, że kiedy sam zobaczył wspomniane oświadczenie po raz pierwszy, zdziwił się, że nie było pod nim żadnych nazwisk, a jedynie funkcje, jakie pełnią podpisane tam osoby. – To sprawia wrażenie, jak gdyby część z tych księży w ogóle nie wiedziała, że takie oświadczenie zostanie wystosowane. A nawet, gdyby wiedzieli i zostali o tym poinformowani, to jest jakoś znamienne, że tych nazwisk nie ma – stwierdził rozmówca Mikołaja Lizuta.

„Wszyscy wiedzą, jak abp Głódź kieruje archidiecezją”

Dudkiewicz przekonywał, że „wszyscy od dawna wiedzą”, w jaki sposób Sławoj Leszek Głódź kieruje Archidiecezją Gdańską. – Z reportażu TVN24 wynikało, że jest, łagodnie rzecz ujmując, człowiekiem niewychowanym – stwierdził redaktor Lizut.

– To jest bardzo łagodne ujęcie – zgodził się Dudkiewicz. – Ja byłbym jednak zwolennikiem tego, żeby w przypadku biskupów stosować te same miary, co w przypadku innych osób i nazywać rzeczy po imieniu. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź jest mobberem, człowiekiem przemocowym, stosującym przemoc wobec swoich współpracowników i wobec księży, dla których – zgodnie z teologią katolicką powinien być ojcem, a nie panem i władcą, który zajmuje się przede wszystkim ich upokarzaniem – mówił gość TOK FM.

I o ile w przypadku normalnej – świeckiej – firmy czy instytucji w tego typu sprawach zadziałałaby pewnie Państwowa Inspekcja Pracy, o tyle w Kościele jest to znacznie bardziej skomplikowane. – Mimo że przepisy kanoniczne na takie postępowania, jakie opisywali podwładni Leszka Głódzia, oczywiście istnieją, to w praktyce to prawo nie działa – stwierdził Dudkiewicz. Przyznał, że jego zdaniem w tej sprawie powinny zainterweniować zarówno władze kościelne, czyli Stolica Apostolska, jak i świeckie, takie jak wspomniana Państwowa Inspekcja Pracy bądź prokuratura.

– Niestety w Polsce mamy gigantyczny problem z tym, że Kościół niespecjalnie chce się poddawać państwu świeckiemu, a państwo z kolei od wielu lat – nie tylko od roku 2015 – abdykuje ze swojej roli egzekwowania prawa, jeśli to miałoby oznaczać konfrontacje z biskupami – ocenił rozmówca Mikołaja Lizuta.

Problem władzy w Kościele

Dudkiewicz przestrzegał też przed tym, aby materiału TVN24 i całej dyskusji wokół Sławoja Leszka Głódzia nie traktować tylko w kwestiach personalnych. – Bo problem polskiego Kościoła nie polega tylko na tym, że paru biskupów jest takich, jakich jest. Problem jest strukturalny – powiedział.

– Kościół jest wielką instytucją, również polityczną, o bardzo dużym znaczeniu społecznym i wpływach ekonomicznych i kulturowych. I problem władzy jest w tym Kościele problemem węzłowym, absolutnie fundamentalnym, dużo ważniejszym niż jakieś różnice czy debaty o kwestiach teologicznych – mówił dalej ekspert. Gdy redaktor Lizut wtrącił, że Kościół „źle radzi sobie z demokracją”, Dudkiewicz przerwał i rzekł: „Kościół sobie z demokracją kompletnie nie radzi”. – A jeśli już są gdzieś miejsca, gdzie sobie jako tako radzi, to na poziomie zakonów, w których istnieją pewne zdrowe mechanizmy, na przykład kadencyjność – dopowiedział.

Zdaniem Dudkiewicza, we wspólnocie katolików i katoliczek w Polsce „narasta z jednej strony frustracja, a z drugiej – gotowość do mówienia swoim biskupom stanowczego 'nie'”. Jako przykład wskazał kilkusetosobową demonstrację, która na początku października odbyła się przed krakowską kurią. – Przyszli ludzie z różańcami, transparentami „Odzyskajmy nasz kościół” i takim przekonaniem, że arcybiskup Marek Jędraszewski nie wyraża tego rozumienia Kościoła, jakie oni sami podzielają – przypominał gość TOK FM.

Arcybiskup Głódź: Jak przytyjesz kilogram, wypierd..lę cię po roku!

Za You Tube

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: