NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ustawa „Stop pedofilii” to w obecnym kształcie bubel prawny. Warto to sobie na spokojnie uświadomić

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nikt nikomu nie może zakazać propagowania idei bezpiecznego, odpowiedzialnego seksu między 17-letnią dziewczyną i 19-letnim chłopakiem. Nikt nikomu nie może zakazać chwalenia miłości cielesnej wspomnianych młodych osób, która będzie oparta na uczuciach i wzajemnym szacunku. Niestety zgłoszony przez Fundację Pro-Prawo do Życia projekt ustawy „Stop pedofilii” literalnie penalizuje publicznie wygłaszanie tego typu poglądów. Pozostaje mieć nadzieję, że jeśli projekt wróci w toku nowej kadencji Sejmu, to zostanie on dość radykalnie poprawiony. Bo na razie to klasyczny bubel prawny.

W ostatnich dnia w przestrzeni publicznej niezwykle głośno było o zgłoszonym przez Fundację Pro-Prawo do Życia obywatelskim projekcie nowelizacji kodeksu karnego, który roboczo został nazwany „Stop pedofilii”. O co chodzi? W największym skrócie – projekt ten planuje wprowadzić do kodeksu karnego nową treść art. 200b. Paragraf 1 tego artykułu nie wzbudza kontrowersji: „Kto publicznie propaguje lub pochwala zachowania o charakterze pedofilskim, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Problemy pojawiają się przy par. 2, 3 i 4W par. 2 wspomnianego projektu czytamy: „Tej samej karze podlega, kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego”. Par. 3 idzie jeszcze dalej: „Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w §2 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3″. Z kolei w par. 4 czytamy: „Kto propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletniego obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej, działając w związku z zajmowaniem stanowiska, wykonywaniem zawodu lub działalności związanych z wychowywaniem, edukacją, leczeniem małoletnich lub opieką nad nimi albo działając na terenie szkoły lub innego zakładu lub placówki oświatowo–wychowawczej lub opiekuńczej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3″.

Przedstawiciele Fundacji, która złożyła projekt nowelizacji do Sejmu nie ukrywają, że zależy im na „zakazie publicznego pochwalania i propagowania seksualnej aktywności osób małoletnich”.

No i tu jest clue sprawy. Zgodnie z polskim prawem osobą małoletnią jest osoba, która nie ukończyła 18 lat. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy osoba małoletnia (tj. taka która nie ukończyła 18. roku życia) zawiera związek małżeński. W takich okolicznościach w momencie zawarcia tego związku staje się prawnie pełnoletnia. Tymczasem o przestępstwie pedofilii zgodnie z kodeksem karnym możemy mówić tylko wtedy, gdy osoba dorosła obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej (względnie doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania).

Dlaczego zatem projekt „Stop pedofilii” w par. 2, 3 i 4 nie precyzuje, że chodzi o małoletniego poniżej 15 roku życia? W propozycji przygotowanej przez Fundację Pro-Prawo do Życia występuje słowo „małoletni”, a zatem należy mieć na względzie wszystkie osoby, które nie ukończyły 18 roku życia i nie zawarły związku małżeńskiego. Dlaczego projekt ten nie precyzuje, że karane będzie jedynie publicznie propagowanie czynów pedofilskich? Dlaczego nie precyzuje z odpowiedzialnością karną będą musiały się liczyć osoby, które publicznie pochwalają podejmowanie przez małoletniego poniżej 15. roku życia obcowania płciowego z osobą dorosłą? Zamiast tego mamy groźbę karania za propagowanie lub pochwałę idei bezpiecznego, odpowiedzialnego seksu z osobami między 15 a 18 rokiem życia, mimo iż w Polsce jest to całkowicie legalne.


Jarosław Kaczyński nie raz już pokazywał, że w kwestiach światopoglądowych bliższy jest koncepcji chadecko-liberalnej aniżeli ortodoksyjno-kościelnej. Pozostaje mieć nadzieję, że jeśli wspomniany projekt nowelizacji kodeksu karnego powróci na ścieżkę legislacyjną w trakcie trwania nowej kadencji Sejmu, to prezes PiS wskaże kierunek działania i jasno opowie się istotnymi modyfikacjami w duchu chadecko-liberalnym, które zlikwidują obecną „bublowatość prawną” tego projektu. 


niewygodne.info.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Ustawa „Stop pedofilii” to w obecnym kształcie bubel prawny. Warto to sobie na spokojnie uświadomić

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: