NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„The Times”: Johnson zrezygnował z groźby Brexitu bez umowy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Brytyjski premier Boris Johnson zrezygnował z umieszczenia groźby Brexitu bez umowy w programie Partii Konserwatywnej na zaplanowane na 12 grudnia wybory, co ma przyciągnąć do torysów centrowych wyborców – poinformował dziś dziennik 'The Times'.

"The Times": Johnson zrezygnował z groźby Brexitu bez umowyBoris Johnson zmaga się z dużą presją czasu i próbuje dotrzeć do nowych wyborców. (Fot. Getty Images)

Według gazety, manifest wyborczy premiera skoncentruje się na „natychmiastowym załatwieniu Brexitu” poprzez przeforsowanie w Izbie Gmin „fantastycznego” porozumienia z UE, jak tylko posłowie wrócą do pracy. Podejście to kontrastuje z wcześniejszą obietnicą Johnsona, że 31 października Wielka Brytania opuści Wspólnotę z umową lub bez niej.

Jak ocenia „The Times”, konserwatyści wierzą, że zawarte przez Johnsona porozumienie z UE może przyciągnąć do nich część wyborców Liberalnych Demokratów, którzy mają poważne obawy co do skutków ewentualnego drugiego referendum w sprawie Brexitu.

Nicky Morgan, ustępująca minister kultury, w wypowiedzi dla „Timesa” wskazała wprost: „Jeśli zagłosujecie w tych wyborach na konserwatystów, zagłosujecie za wyjściem z tym porozumieniem; wyjście bez porozumienia zostało faktycznie zdjęte ze stołu”.

Laburzyści mają dużą szansę na zwycięstwo. (Fot. Getty Images)

„The Times” ujawnia również inne szczegóły programu wyborczego konserwatystów, który zostanie przedstawiony prawdopodobnie dopiero za dwa tygodnie. Według gazety, nie będzie w nim zobowiązania do przestrzegania reguły budżetowej, zgodnie z którą deficyt nie może przekraczać 2 proc. PKB. Da to ministrowi finansów Sajidowi Javidowi dość dużą elastyczność w kwestii wydawania środków z budżetu.

W programie ma się znaleźć także zobowiązanie do zamrożenia akcyzy na paliwo, utrzymania darmowej opieki przedszkolnej dla trzy- i czterolatków, podniesienia z 50 do 80 tys. funtów progu dochodowego, od którego obowiązuje najwyższa, 40-procentowa stawka podatkowa, a także obietnica zatrudnienia dodatkowych 25 tys. policjantów. Program wyborczy ma kłaść duży nacisk na prawo i porządek, a minister spraw wewnętrznych Priti Patel ma być jedną z kluczowych postaci w kampanii wyborczej.

Według źródeł „The Times”, manifest wyborczy konserwatystów ma być krótszy i bardziej przejrzysty niż w 2017 r., kiedy jego zawisłość przyczyniła się do słabego wyniku kierowanej wówczas przez Theresę May partii. Motywem przewodnim ma być teraz zmniejszenie kosztów utrzymania.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: