NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja skrytykowała wsparcie NATO dla Ukrainy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

O stanowisku Rosji w tej sprawie poinformowała dzisiaj Maria , rzecznik prasowa rosyjskiego MSZ, podczas odbywającego się w Wołgogradzie Międzynarodowego Forum Dyplomacji Publicznej „Dialog nad Wołgą: świat i wzajemne zrozumienie w XXI wieku”. Jej komentarz związany jest z wizytą Rady Północnoatlantyckiej  pod przewodnictwem sekretarza generalnego Paktu Północnoatlantyckiego Jensa Stoltenberga na Ukrainie 30-31 października br.

„Natowscy urzędnicy [dosł. „natowcy” – red.] po raz kolejny wysuwają pod adresem Rosji zbiór bezpodstawnych pretensji i oskarżeń. Próbują interpretować konflikt wewnątrzukraiński, jako konflikt z Rosją” – powiedziała. Podkreśliła, że ​​Sojusz nadal zachowuje się destrukcyjnie, nie działa na rzecz pojednania, ale zaostrza sytuację, jego kroki przyczyniają się do podniesienia poziomu napięcia, w tym poprzez składanie Ukraińcom obietnic, że „NATO będzie zawsze po waszej stronie”. Zacharowa określiła wsparcie militarne NATO dla Ukrainy, jako „destabilizujące i prowokujące”.

„Cel wizyty natowskich urzędników [„natowców” – red.] jest jasny: wspieranie euroatlantyckich aspiracji Kijowa w duchu decyzji szczytu NATO w Bukareszcie w 2008 r.” – wyjaśniła. Podkreśliła też, że ​​prowadzenie interesów z Rosją w obecnym stylu „jest niemożliwe, dopóki NATO w swojej polityce i rozwoju wojskowym nie będzie kierowało się interesem bezpieczeństwa europejskiego, ale będzie kierować się logiką zimnej wojny, w tym poprzez pompowanie nieistniejącego „zagrożenia ze Wschodu”.

„Rozwiązywanie współczesnych problemów bezpieczeństwa nie polega na przyłączaniu się do jakiekolwiek kręgu wybranych, ale na potrzebie szerokiego dialogu. „Natocentryczność” zachodnich koncepcji komplikuje już i tak trudną sytuację na kontynencie europejskim” – podsumowała.

Opr. TB, https://www.facebook.com/MIDRussia

fot. http://www.mid.ru/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: