NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Erich Honecker: ” Teraz macie, co chcieliście ? „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Poniżej list do byłych obywateli NRD, przypisywany Erichowi Honecker’owi.*1, Najprawdopodobniej jednak, autorstwa anonimowego ex NRD-owca,

Erich Honecker, do byłych obywateli NRD: „Teraz macie, co chcieliście?»

Ktoś z Niemców napisał ten list w imieniu Honecker’a. Ostro i na temat.

Teraz nie macie już nic. Cieszcie się”!

List Erich’a Honecker’a, ostatniego Sekretarza Generalnego Komunistycznej Partii Niemiec Wschodnich i

przywódcy NRD:

„Mieliście pracę, mieszkania. Mieliście dobre szkoły. Była stabilna waluta i gwarantowana emerytura. Można było bezpiecznie chodzić po berlińskim Alexanderplatz całą noc.

I Turków nie było. Ale to było za mało.

Chcieliście więcej. Marzyły się wam luksusowe samochody, bo „Wartburg” był dla was niezbyt elegancki. Chcieliście bananów, bo nasze domowe jabłka też wam się nie podobały. Chcieliście mieć w portfelu niemiecką markę, bo marka NRD nie miała dla was wielkiej wartości .Marzyliście o wolności słowa, chociaż i w NRD nikt mówić nie zabraniał, no chyba , że o socjalizmie.

Rwaliście się do RFN no i doczekaliście

Wszystko to, co wam wtedy „zapomniała” powiedzieć zachodnia telewizja, tego i dziś nie mówi. I w tamtych czasach na Zachodzie nie wolno było otwarcie mówić o problemach związanych z cudzoziemcami. Podwójne standardy panowały w RFN i w przeszłości. Było prawo dla Niemców, i ono było zapisane w ustawach.

Ale było i inne prawo dla cudzoziemców – politycy manipulowali nim dla osiągnięcia swoich celów. Ale byliście szczęśliwi, dając się zwieść. Zachodnia propaganda była takim samym kłamstwem, jak i u nas, ale po prostu była ładniej opakowana. Rozpoznawać naszą propagandę nie wymagało wysiłku, zwłaszcza takim przenikliwym chytrusom jak wy.

Zachodnia telewizja ogłupiła was jak chciała, . Spójrzcie na swoje życie. Dorwaliście się do luksusowych samochodów – i zadłużenia.

Dotarliście do dobrobytu – na kredyt. Staliście się niewolnikami banków.

Tak, na Wartbugi” przychodziło oszczędzać, ale wy zwyczajnie płaciliście za nie gotówką, jak dumni i wolni ludzie. Wasze marki NRD na Sparbücher ‚ach przynosiły i dobre odsetki, i każdy miał solidne oszczędności.

Teraz nie macie nic. Nawet niemieckiej marki – jej też nie ma.

Emerytura w NRD była gwarantowana. Teraz jej zbyt mało i do życia… i do śmierci. Dzieci w szkołach NRD potrafiły czytać i pisać już za sześć tygodni. Teraz nie są w stanie tego osiągnąć nawet w trzeciej klasie.

Nikomu nie przyszło do głowy czegoś się bać, nawet w dużym mieście, w Berlinie, i nikogo nie zabijali na Alexanderplatz. Dziś boisz się wieczorami wychylić nos z domu w swojej rodzinnej wsi, gdzie po ulicach wędrują hordy afgańskich „uchodźców”. A nasza policja, nasza Armia Ludowa ! Dla zawsze byli zbyt pruscy, zbyt sztywni. A teraz rozprawiacie o pospolitym ruszeniu i wypatrujecie broni, ponieważ na pomoc państwa już nie ma co liczyć.

W NRD wszystko szło zgodnie z planem, nawet wasze życie. Teraz nie znacie, jutra.

Mam nadzieję, że przynajmniej najedliście się już deficytowych bananów? A wolność słowa dla was, tak samo nieosiągalna. Pamiętacie, jak wszyscy krzyczeli: „Otwórzcie nam granice ! „Dzisiaj marzycie, aby je zamknąć. Ale nie można zamknąć coś, czego już nie ma.

Chcieliście cieszyć się RFN, bez ograniczeń. “No to teraz cieszcie się»

Uwaga!

Nie  jestem  autorem  artykułu   a  jedynie  tłumaczem -amatorem!

Ponadto, co podkreślam,  powyższy tekst zawiera informacje i oceny wyłącznie autora/autorów  obcojęzycznej publikacji,  z którymi –proszę, nie utożsamiać  tłumacza. Poglądy i opinie tłumacza, pozostają  jego prywatną  sprawą,  dopóki nie wypowie się jako komentator !

Przypisy:

Erich Honecker (ur. 25 sierpnia 1912 w Neunkirchen, zm. 29 maja 1994 w Santiago) – niemiecki polityk komunistyczny i I sekretarz Socjalistycznej Partii Jedności Niemiec(SED). W latach 1971–1989 przywódca Niemieckiej Republiki Demokratycznej.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Erich_Honecker

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: