NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bezdomny w Gdańsku ofiarą policjantów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Biuro Spraw Wewnętrznych w Gdańsku zatrzymało dwóch funkcjonariuszy. Domniemaną przyczyną było znęcanie się nad bezdomnym. Ale to nie wszystko.

Oficjalny komunikat zgody jest z pragmatyką działań policyjnych struktur. Po pierwsze podkreśla się w komunikacie, że zatrzymanie nastąpiła w wyniku „błyskawicznych działań”, co ma wskazywać, że czujnym oczom BSW Policji nie umknie żadne, nawet najmniejsze naruszenie prawa przez funkcjonariuszy. Z tym jednak stoi w pewnej sprzeczności następne sformułowania, że powodem zatrzymania była nie tylko przemoc wobec jednej z najbardziej bezbronnych osób w przestrzeni publicznej – bezdomnego, ale też że „obaj zatrzymani dopuszczali się w swojej pracy licznych przestępstw”, co wskazywać może, że czas na popełnienie „licznych” przestępstw musiał być dość długi.

Zatrzymanie policjantów nastąpiło w momencie, kiedy wyszła na jaw przemoc wobec bezdomnego, czyli „nieetyczne i nielicujące z etosem służby zachowanie”.

Dwaj funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zostali zatrzymani przez policjantów z gdańskiego biura spraw wewnętrznych. W policyjnym komunikacie wskazano, że mundurowych zatrzymano „po tym jak wyszło na jaw ich nieetyczne i nielicujące z etosem służby zachowanie”. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter RMF FM Kuba Kaługa, funkcjonariusze mieli się znęcać nad bezdomnym. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób poszkodowana została ofiara policjantów sadystów.

W 2018 roku policjantów przestępców było 284 (dane KGP) czyli o 25 proc mniej niż w roku poprzednim. Najwięcej przestępstw popełnili funkcjonariusze garnizonu śląskiego – 52, po nich policjanci stołeczni – 30, trzecie miejsce zajął garnizon dolnośląski – 29 funkcjonariuszy przestępców.

W 2018 roku liczba przestępstw związanych ze stosowaniem przemocy wynosiła 43. To o 14 mniej niż w zeszłym roku.

Najgłośniejsza sprawą związaną z nieuzasadnionym i nadmiernym użyciem przemocy przez policję to sprawa Igora Stachowiaka.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: