NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WĘGRY I POLSKA NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z OPINIĄ TRYBUNAŁU SPRAWIEDLIWOŚCI UE WS. KWOT MIGRACYJNYCH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

W związku z oświadczeniem rzecznika generalnego Trybunału Sprawiedliwości UE przedstawiciele rządów Polski i Węgier podkreślają, że ich kraje nie biorąc udziału w wymuszanej przez Brukselę relokacji migrantów nie złamały prawa.

Jak informowaliśmy, rzecznik Trybunału Sprawiedliwości UE uznała, że Polska złamała prawo nie biorąc udziału w „relokacji” migrantów, podobnie jak Węgry i Czechy. Dotyczy to mechanizmu obowiązkowych kwot, forsowanego swego czasu przez Brukselę.

Czwartkową opinię prawną Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) odrzucił węgierski rząd. Sekretarz stanu w ministerstwie sprawiedliwości Pal Voelner zaznaczył, że Węgry „niezliczoną ilość razy” deklarowały, że nie chcą stać się państwem imigracyjnym.

– Węgierski rząd będzie nadal walczył o urzeczywistnienie woli Węgrów – podkreślił Voelner. Jego zdaniem, powodem działania TSUE było to, że w 2015 roku Węgry nie zgodziły się podporządkować „jednorazowej obowiązkowej kwocie wmuszanej chyłkiem”, której efektem byłoby przyjęcie 1 294 migrantów.

Wcześniej Węgry złożyły w TSUE pozew o uznanie systemu kwot za nielegalny i wstrzymanie stosowania w UE podwójnych standardów. W ten sposób określono wszczęcie przeciwko Węgrom, Polsce i Czechom postępowań o naruszenie prawa unijnego. Voelner zaznaczył że z kwot tych nie wywiązało się kilka innych krajów. Dwa lata temu Trybunał orzekł, że działania, jakie podjęły na jego forum Węgry i Słowacja, były pozbawione podstaw prawnych.

W tym kontekście Voelner podkreślił, że węgierski rząd ani razu nie wyraził od tamtego czasu zgody na przyjęcie migrantów, ponieważ ostateczny termin wprowadzenia kwot w życie minął. Dodał,że ich wyegzekwowania nie da się uzyskać poprzez wsteczne działanie prawa.

Również wiceszef MSZ ds. europejskich Konrad Szymański zdecydowanie twierdzi, że Polska nie naruszyła unijnego prawa w kwestii kwot migrantów. Zaznaczył, że wbrew „dość publicystycznym rozważaniom” zawartym w opinii rzecznika TSUE, Polska okazuje solidarność krajom mającym problem z niekontrolowaną migracją:

– Pomagamy humanitarnie, wysyłamy wsparcie osobowe i techniczne dla ochrony granic, politycznie wzmacniamy europejskie narzędzia kontroli migracji. Jedno jest tylko wykluczone – nie pozwolimy na przymus azylowy w UE.

– Opinia jest napisana w oderwaniu od tego, co wydarzyło się przez ostatnie cztery lata. A wszystko, co wydarzyło się od 2015 roku pokazuje, że decyzja relokacyjna dotycząca uchodźców była błędna – ocenił Szymański, cytowany przez PAP.

Wiceszef MSZ zaznaczył też, że decyzje relokacyjne nie zostały wykonane w całości przez większość państw członkowskich. Uważa, że potwierdza to wadliwość mechanizmu relokacji. Jednak mimo takiego obrazu sytuacji, Komisja Europejska wniosła skargi do Trybunału jedynie przeciwko Polsce, Czechom i Węgrom, co zdaniem Szymańskiego budzi wątpliwości. Wiceminister dodał, że ewentualny wyrok TSUE stwierdzający naruszenie przez Warszawę zobowiązań, nie będzie miał znaczenia praktycznego, gdyż decyzje relokacyjne wygasły ostatecznie we wrześniu 2017 r. i ich wykonanie nie jest już możliwe.

Przytaczający opinię rzecznik generalnej Trybunału Eleanor Sharpston portal gazeta.pl zaznaczał, że sędziowie nie muszą się nią kierować wydając wyrok. Często jednak orzeczenia TS UE są zbieżne z opiniami wydanymi przez jego rzeczników. Wyroku w tej sprawie można spodziewać się za kilka miesięcy.

Tvp.info / Kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: