NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ukraina musi przejść trzy etapy w drodze do zakończenia wojny – Prezydent

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

W drodze do zakończenia wojny w Donbasie i przywrócenia pokoju Ukraina musi przejść trzy etapy – zawieszenie broni, pojednanie ludzi i prawdziwą reintegrację terytoriów.

Tak stwierdził Prezydent Wołodymyr Zełenski podczas przemówienia na „Forum Jedności” w Mariupolu, poinformował korespondent Ukrinformu.

Ukraina musi przejść trzy etapy w drodze do zakończenia wojny - Prezydent

„Międzynarodowe doświadczenie konfliktów zbrojnych i wojen w dowolnym zakątku planety dowodzi: w drodze do pomyślnego zakończenia wojny i rządów pokoju należy przejść trzy główne etapy, niezbywalne i konsekwentne”, powiedział.

Tak więc, pierwszym etapem, powiedział, jest zakończenie gorącego etapu i zawieszenia broni. Zełenski ma nadzieję, że zostanie to osiągnięte „w najbliższej przyszłości”.

Głowa państwa nazywa pojednanie ludzi między sobą, poszukiwanie konsensusu, drugim etapem. Podkreślił, że jest to bardzo złożony i bardzo wrażliwy „proces neurochirurgiczny”.

„To jak trzymanie zapałek przy otwartym zbiorniku z gazem, kiedy jeden pochopny ruch, jedno błędne oświadczenie może wszystko przekreślić i wznowić gorący etap konfliktu. Dlatego rola retoryki medialnej stosowanej w tych sprawach jest kluczowa”, przekonuje prezydent.

Zełenski zauważył również, że trzecim etapem jest bezpieczna reintegracja, która nie powinna mieć miejsca tylko na papierze.

„Będziemy musieli wspólnie przejść przez te wszystkie trzy etapy – państwo, społeczeństwo i każdy obywatel Ukrainy”, dodał Prezydent.

Jak donosił Ukrinform, w Mariupolu w obwodzie donieckim zaczęło się „Forum Jedności”, które jest poświęcone instytucjonalizacji dialogu między społeczeństwem a władzami.

Wydarzenie odbywa się z udziałem Prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w nowym Centrum Świadczenia Usług Administracyjnych, które zostanie przedstawione podczas forum.

 

 

zrodlo:ukrinforum.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: