NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Powodzie w Afryce Wschodniej dotykają ponad milion ludzi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NAIROBI, Kenia (AP) – Ponad milion ludzi w Afryce Wschodniej jest dotkniętych powodzią po wyższych niż normalne opady deszczu, podała piątek grupa pomocy. Niektóre części regionu szykują się do burzy tropikalnej Kyarr, która może pogorszyć i tak już straszną sytuację humanitarną.

Międzynarodowy Komitet Ratunkowy powiedział, że wiele osób zachwiało się po wcześniejszym okresie ciężkiej suszy. Teraz spodziewane są deszcze w niektórych częściach Somalii, Sudanu Południowego i Kenii przez kolejne cztery do sześciu tygodni.

„Desperacko potrzebujemy tutaj pomocy od każdego, kto może nam pomóc, sprawy są złe, a pomoc musi przyjść szybko, zanim będzie za późno”, powiedział Mohamed Hassan, jedna z tysięcy osób przesiedlonych w Beledweyne w Somalii.

Według grupy pomocy „Przeciw głodowi” powódź w Somalii, która spowodowała kilka ofiar śmiertelnych, spowodowała przesiedlenie ponad 180 000 osób i zniszczenie upraw. Szacuje się, że burza tropikalna przyniesie kolejny metr wody w niektórych częściach regionu.

„Dla wielu osób jest to najgorsza powódź w życiu”, powiedział dyrektor regionalny grupy Hajir Maalim, dodając, że jedzenie nie dociera już do wielu osób z zanurzonymi drogami i mostami.

W Kenii rzecznik rządu Cyrus Oguna powiedział, że 38 osób zginęło w wyniku około miesiąca powodzi. Powiedział, że ulewne deszcze są rzadkie o tej porze roku. Eksperci twierdzą, że zmieniające się wzorce pogodowe mają ogromny wpływ, ponieważ prawie 100% rolnictwa w kraju jest zasilane deszczem.

W Sudanie Południowym prezydent Salva Kiir ogłosił w tym tygodniu stan wyjątkowy w 27 okręgach z powodu powodzi. Organizacja Narodów Zjednoczonych powiedziała, że ​​całe społeczności w niektórych obszarach zostały zanurzone, rozprzestrzenia się choroba, a dostęp do usług zdrowotnych jest ograniczony.

Ludzie na wielu obszarach już teraz doświadczyli poważnego niedożywienia, gdy Sudan Południowy wyłania się z pięcioletniej wojny domowej. „Jestem bardzo zaniepokojony humanitarnymi konsekwencjami powodzi” – powiedział Alain Noudehou, koordynator humanitarny ONZ w tym kraju.

Eksperci nazwali powodzie niepokojącym znakiem, że zmiany klimatu wpływają już na wrażliwe społeczności.

„Powodzie się pogarszają i zdarzają się coraz częściej”, powiedział Nhial Tiitmamer, dyrektor programu ochrony środowiska i zasobów naturalnych w Sudd Institute, think tanku Sudanu Południowego.

Powiedział, że powodzie są największe od sześciu lat pod względem głębokości i zasięgu dotkniętego obszaru.

___

Współtworzył dziennikarz prasowy Mohamed Sheikh Nor w Beledweyne w Somalii.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: