NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:W regionie syryjskim rozpoczynają się wspólne patrole tureckie i rosyjskie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

SEVIMLI, Turcja (AP) – Turcja i Rosja rozpoczęły w piątek wspólne patrole w północno-wschodniej Syrii, w ramach umowy, która powstrzymała turecką ofensywę przeciwko syryjskim bojownikom kurdyjskim, którzy zostali zmuszeni do wycofania się z obszaru przygranicznego po ataku Ankary.

Pojazdy wojskowe poruszają się w konwoju wzdłuż drogi w Sevimli, prowincja Mardin, Turcja, piątek 1 listopada 2019 r. Turcja i Rosja rozpoczęły w piątek w północno-wschodniej Syrii wspólne patrole w ramach umowy, która wstrzymała turecką ofensywę przeciwko syryjskim bojownikom kurdyjskim, którzy zostali zmuszeni do wycofać się z obszaru przygranicznego po wtargnięciu Ankary. (Zdjęcie AP)

Tureckie Ministerstwo Obrony poinformowało, że początkowy patrol obejmował obszar o długości 87 kilometrów (54 mil) i 10 kilometrów (6 mil) głębokości w regionie al-Darbasiya, przy asyście dronów. „Pierwszy wspólny patrol został ukończony zgodnie z planem”, powiedział oświadczenie.

Rosyjskie Ministerstwo Obrony podało, że wspólny patrol obejmował dziewięć pojazdów wojskowych, w tym rosyjskiego transportera opancerzonego.

Turcja i Rosja uzgodniły, że patrole obejmą dwa odcinki, na zachodzie i wschodzie tureckiej strefy operacyjnej w Syrii. Tureckie wojska i sojusznicze bojówki opozycji syryjskiej kontrolują teraz przygraniczne miasta Tal Abyad, Ras al-Ayn i pobliskie wioski. Umowa o patrolach wyklucza miasto Qamishli, zgodnie z oświadczeniem ministerstwa we wtorek.

Pierwszy wspólny patrol nie latał flagami rosyjskimi i tureckimi na pojazdach opancerzonych w piątek, ale po zakończeniu patrolu rosyjskie flagi były widoczne. Dziennikarz Associated Press na granicy turecko-syryjskiej widział flagę syryjską zawieszoną na budynku po stronie syryjskiej. Syryjskie oddziały rządowe przeniosły się na obszary kurdyjskie po porozumieniu z października.

W zeszłym miesiącu Turcja zaatakowała północno-wschodnią Syrię, aby wyprzeć syryjskich bojowników kurdyjskich, których uważa za terrorystów za ich powiązania z powstaństwem kurdyjskim w Turcji.

Ale Stany Zjednoczone nawiązały współpracę z syryjskimi bojownikami kurdyjskimi, ich głównymi sojusznikami w wojnie z grupą państwa islamskiego. Stosunki napięły więzi między Waszyngtonem a Ankarą, które są sojusznikami NATO.

Po nagłej i szeroko krytykowanej przez prezydenta Donalda Trumpa decyzji o wycofaniu wojsk amerykańskich z tej części Syrii siły kurdyjskie zwróciły się o pomoc do rządu syryjskiego i Rosji. Syryjskie oddziały rządowe i rosyjska żandarmeria wojskowa przeniosły się następnie na obszary wzdłuż granicy.

Dwie umowy o zawieszeniu broni – zawarte przez USA i Rosję – wstrzymały operację Turcji, aby umożliwić bojownikom syryjskim kurdyjskim wycofanie się 30 km (około 19 mil) od granicy.

Rosja poinformowała Turcję pod koniec 150-godzinnego zawieszenia broni we wtorek, że syryjscy bojownicy kurdyjscy znaleźli się poza pasem terytorium, a także poza miastami Manbij i Tal Rifaat, na zachód od Eufratu.

Kurdyjska agencja informacyjna i monitor wojny doniosły w piątek o starciach między kurdyjskimi bojownikami a wspieranymi przez Turcję uzbrojonymi opozycjami.

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Wielkiej Brytanii poinformowało, że walki koncentrują się w pobliżu miasta Ein Issa i miasta Zirkan w północno-wschodniej prowincji Hassakeh. Grupa powiedziała, że ​​cztery osoby zostały ranne w rejonie Zirkan.

Agencja informacyjna Kurdish Hawar poinformowała o starciach między dwiema stronami w pobliżu północnego regionu Afrin, które poparli w ubiegłym roku bojownicy opozycji wspierani przez Turcję.

Również w piątek tureckie Ministerstwo Obrony ogłosiło, że turecki żołnierz został zabity po tym, jak w czwartek zdetonowano improwizowane urządzenie wybuchowe, zwiększając liczbę ofiar tureckiego wojska do 13 od początku inwazji Ankary w północno-wschodniej Syrii 9 października. Moździerze wystrzelone z Syrii we wczesnych fazach operacji zabito 21 cywilów w Turcji.

Mimo, że rozejm był w większości utrzymany, został zniekształcony przez oskarżenia o naruszenia z obu stron i sporadyczne starcia. Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zagroził wznowieniem ofensywy, jeśli uzna to za konieczne.

___

Współtworzyli go pisarze prasowi Zeynep Bilginsoy w Stambule, Vladimir Isachenkov w Moskwie i Bassem Mroue w Bejrucie.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: