NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Węgry: Partia rządząca wzywa do oporu wobec kwot

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BRUKSELA (AP) – Najnowsze informacje na temat imigracji do Europy (cały czas lokalne):

Uchodźcy i migranci, którzy właśnie przybywają do portu Elefsina w pobliżu Aten, czekają na wsiadanie do autobusów we wtorek, 22 października 2019 r. Około 700 uchodźców i migrantów przybyło z wyspy Samos do portu Elefsina, ponieważ władze przeprowadziły setki imigranci uznawani za szczególnie narażeni od przeludnionego obozu na Samos do obozów na kontynencie. (AP Photo / Petros Giannakouris)

16:15

Partia Fidesz węgierskiego premiera Viktora Orbana wzywa rząd do przeciwstawienia się wszelkim naciskom „legalnie lub w inny sposób ukrytym” w kwestii kwot migracyjnych Unii Europejskiej.

Oświadczenie Fidesza pojawiło się w reakcji na czwartkową opinię czołowego doradcy prawnego UE, który powiedział, że Węgry, Republika Czeska i Polska złamały prawo bloku, odmawiając przyjęcia migrantów na podstawie planu z 2015 r.

Fidesz powiedział, że naród węgierski wielokrotnie odrzucał wszelkie obowiązkowe ugody dotyczące migrantów.

W oświadczeniu powiedziano: „Nie chcemy jednorazowych kwot migracyjnych, stałych, tych z 2015 r. Lub obecnie tworzonych”.

Opinia prawna rzecznika generalnego Eleanor Sharpston nie jest prawnie wiążąca, ale takie zalecenia są zwykle przestrzegane w orzeczeniach Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

___

15:35

Polski rząd twierdzi, że odmówił przestrzegania unijnego planu relokacji migrantów, ponieważ był on wadliwy i budził obawy dotyczące bezpieczeństwa.

Rzecznik rządu Piotr Muller zareagował w czwartek na opinię czołowego doradcy prawnego UE, który powiedział, że Polska, Czechy i Węgry łamią prawo UE, odmawiając przyjęcia migrantów na podstawie planu z 2015 roku.

Muller argumentował, że plan był wadliwy, pozwolił wielu innym krajom uniknąć pełnego wywiązania się ze swoich zobowiązań i ostatecznie został odrzucony. Powiedział, że głównym celem rządu jest ochrona interesów obywateli polskich i obrona przed „niekontrolowaną migracją”.

Opinia prawna rzecznika generalnego Eleanor Sharpston nie jest prawnie wiążąca, ale takie zalecenia są zwykle przestrzegane w orzeczeniach Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

14:10

Policja na Cyprze twierdzi, że uratowała 28 migrantów, w tym dziewięcioro dzieci i czworo kobiet, na pokładzie małej łódki położonej u wybrzeży Przylądka Greco na południowo-wschodnim krańcu wyspy śródziemnomorskiej.

Statek policji morskiej eskortował łódź w czwartek do pobliskiego portu, w którym 14 migrantów z Syrii i 14 libańskich migrantów wysiadło na pokład w celu przetworzenia.

Policja powiedziała, że łódź migrantów wypłynęła z Trypolisu w Libanie.

Minister obrony Libanu, Elias Bou Saab, powiedział podczas wizyty na Cyprze na początku tego miesiąca, że jego kraj i rząd Cypru zgodziły się współpracować w celu ograniczenia liczby migrantów przybywających na wyspę.

Saab powiedział, że Liban przekaże informacje władzom cypryjskim, aby lepiej koordynować odpływ takich osób.

Powiedział, że libańska marynarka wojenna powstrzymała migrantów próbujących dostać się na Cypr „wiele razy”.

13:55

Premier Republiki Czeskiej twierdzi, że jego rząd analizuje opinię prawną jednego z najlepszych doradców prawnych Unii Europejskiej, który twierdzi, że jego kraj, Węgry i Polska złamały prawo UE, odmawiając przestrzegania systemu kwot dla migrantów.

Premier Andrej Babis twierdzi, że opinia rzecznika generalnego Eleanor Sharpston jest wciąż nowa, niewiążąca prawnie, a Republika Czeska analizuje ją.

Chociaż nie są one prawnie wiążące, po takich zaleceniach zwykle stosuje się Europejski Trybunał Sprawiedliwości.

Babis mówi „musimy poczekać, aż sąd wyda orzeczenie, które jest wiążące w jakikolwiek sposób”. Wcześniej nazwał system kwot „niedopuszczalnym i dzielącym”. W czwartkowej opinii prawnej Sharpston powiedział, że najwyższy sąd w UE powinien orzec, że trzy kraje „uchybiły zobowiązaniom wynikającym z prawa UE”.

Czechy, Węgry i Polska nie wzięły prawie żadnego udziału w ciągu dwóch lat funkcjonowania systemu.

11:25

Jeden z najlepszych doradców prawnych Unii Europejskiej twierdzi, że Republika Czeska, Węgry i Polska łamią prawo UE, odmawiając przestrzegania unijnego systemu kwot migracyjnych.

W czwartkowej opinii prawnej rzecznik generalny Eleanor Sharpston powiedział, że najwyższy sąd UE powinien orzec, że trzy kraje „nie wywiązały się ze swoich zobowiązań wynikających z prawa UE”.

Narody UE zgodziły się w 2015 r. Na relokację 160 000 uchodźców z Włoch i Grecji, ponieważ kraje te zapadły pod naporem setek tysięcy migrantów.

Ale Republika Czeska, Węgry i Polska nie przyjęły prawie żadnej w ciągu dwóch lat funkcjonowania programu. Komisja wykonawcza UE szukała wyjaśnienia, ale nie udzieliła zadowalających odpowiedzi.

Opinia Sharpston nie jest prawnie wiążąca, ale takich zaleceń zwykle przestrzega Europejski Trybunał Sprawiedliwości.

11: rano

Jeden z najwyższych urzędników europejskich twierdzi, że sytuacja w greckich obozach dla imigrantów jest „wybuchowa”, i wzywa władze tego kraju do „pilnego” przeniesienia osób ubiegających się o azyl z wysp na kontynent.

Przemawiając pod koniec pięciodniowej wizyty w Grecji komisarz Rady Europy ds. Praw człowieka Dunja Mijatovic powiedziała w czwartek, że „sytuacja migrantów, w tym osób ubiegających się o azyl, na greckich wyspach Morza Egejskiego dramatycznie pogorszyła się w ciągu ostatnich 12 miesięcy . ”

Mówi, że „ogromnie zatłoczonych obozów, które odwiedziłem, jest desperacki brak opieki medycznej i sanitarnej. Ludzie ustawiają się w kolejce godzinami, aby zdobyć jedzenie i iść do łazienki, jeśli są one dostępne. ”

Władze greckie starają się poradzić sobie z gwałtownym wzrostem liczby osób przybywających w miesiącach letnich na Lesbos i inne wyspy na wschodnim Morzu Egejskim, gdzie obozy finansowane przez Unię Europejską cierpią z powodu poważnego przeludnienia i wybuchów przemocy.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: