NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1163 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Orban stawia warunek odblokowania przez Węgry członkostwa Ukrainy w NATO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Premier Węgier Viktor  powiedział, że deklaracja  w sprawie członkostwa w Sojuszu Ukrainy została zablokowana przez  do czasu udzielenia gwarancji mniejszości węgierskiej na Ukrainie. Powiedział to podczas wspólnej konferencji prasowej z prezydentem Rosji Władimirem Putinem.

„Weto to bardzo mocne określenie, rekomendowaliśmy rozważenie tego oświadczenia [NATO – red]. Myślę, że wciąż trwa dyskusja i jej wyniku jeszcze nie ma” – powiedział.

Według niego, Węgry, jako członek NATO, chciałyby rozwiązać sytuację „kiedy mniejszość węgierska w regionie zakarpackim cierpi z powodu dyskryminacji i żyje w zagrożeniu”.

Orban twierdzi, że węgierska mniejszość „bardzo często jest poddawana przemocy fizycznej”.

„Strona węgierska oferuje rzecz następującą: jeśli zatwierdzamy taki dokument, chcielibyśmy uzyskać od strony ukraińskiej gwarancję, że będą przestrzegać zaleceń Komisji Weneckiej” – wyjaśnił. Uważa, że ​​bez tego NATO nie może przyjąć deklaracji, ponieważ naruszane są prawa człowieka. Podkreślił też, że jest to kwestia stosunków dwustronnych między Węgrami a Ukrainą i nie należy rozpatrywać ich „w kontekście węgiersko-rosyjskim”, ponieważ Budapeszt broni swoich interesów narodowych.

„Mamy nadzieję, że z czasem sytuacja [w stosunkach węgiersko-ukraińskich – red.] poprawi się. Myślę, że nie jest to przesada, jeśli powiem, że poprzedni rząd Ukrainy prowadził antywęgierską politykę, teraz  ma nowe przywództwo i liczymy na nowe pozytywne możliwości” – dodał.

Przypomnijmy, Węgry zablokowały wspólną deklarację Rady Północnoatlantyckiej NATO w sprawie Ukrainy. Minister spraw zagranicznych Węgier Péter Szijjártó powiedział na Forum Euroazjatyckim w Budapeszcie, że jego kraj zaryzykował wspólną deklarację ambasadorów NATO w sprawie Ukrainy, ponieważ dokument nie zobowiązał Kijowa do zwrotu praw mniejszości węgierskiej na Zakarpaciu, których ją „pozbawiono”.

„Węgry nie mogły poświęcić interesów 150 tys. etnicznych Węgrów na zachodniej Ukrainie dla interesów geopolitycznych” – powiedział. Jednocześnie Węgry przesłały kilka propozycji zmian do deklaracji, w których stwierdzono, że Ukraina powinna wypełnić swoje zobowiązania dotyczące mniejszości zgodnie z prawem międzynarodowym. Kilka propozycji oparto na zasadach Rady Europy i Organizacji Narodów Zjednoczonych. Jednak ponieważ propozycje te zostały odrzucone, Szijjártó powiedział: „Nie mieliśmy wyboru, tylko zawetować deklarację”.

Według Szijjártó w tej deklaracji powinna się znaleźć wzmianka dotycząca pozbawienia praw mniejszości w jednym z państw członkowskich NATO. Uważa też, że taki dokument musi zawierać postanowienia dotyczące przywrócenia tych praw.

Opr. TB, UNIAN

fot. http://kremlin.ru/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: