NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Inwazja Białorusi na USA chwilowo odwołana. Uff…”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego Białorusi  zapowiada, że jego kraj będzie konsekwentnie uprawiać politykę obniżania napięć militarno-politycznych w Europie i utrzymywania dialogu opartego na wzajemnym szacunku między krajami partnerskimi. A wszystko w imię zachowania pokoju i bezpieczeństwa.

Taką deklarację złożył Stanisław Zaś podczas spotkania z amerykańską Charge d’Affaires na Białorusi Jennifer Moore, informuje agencja BelTA.

Pytany o przebieg rozmów z przedstawicielką Waszyngtonu, sekretarz białoruskiej RBN podkreślił na wstępie, że  odbyło się na wyraźną prośbę strony amerykańskiej.

Stanisław Zaś powiedział, że przedmiotem rozmów z najwyższym rangą amerykańskim dyplomatą na Białorusi była kwestia obecności amerykańskiego kontyngentu przy białorusko – litewskiej granicy.

„Strona białoruska wyraziła zaniepokojenie rozmieszczeniem amerykańskich żołnierzy i ciężkiego sprzętu wojskowego na Litwie, ale jesteśmy wdzięczni za wyjaśnienia dotyczące celów rozmieszczenia wojsk amerykańskich i sprzętu wojskowego na poligonie w Padbrodziu, ich planów pobytu i konkretnych dat powrotu do miejsc stałej dyslokacji”- powiedział Zaś.

Wyraził zadowolenie, że reakcja kierownictwa NATO, jak i lidera Sojuszu Północnoatlantyckiego wskazuje, że głos Białorusi został wysłuchany, a stanowisko Mińska zostało wzięte pod uwagę.

„To dla nas ważne. Znaczenie ma również i to, że podczas rozmowy potwierdzono wspólne dążenie do obniżenia obaw związanych z tym problemem i zapewnienia przejrzystości w podejmowaniu takich decyzji w przyszłości. Należy zauważyć, że sama sytuacja powstała w obliczu braku zaufania i wymiany informacji. Bardzo ważne jest, aby partnerzy amerykańscy wykazali chęć otwartego i konstruktywnego dialogu w duchu zapisów dokumentu wiedeńskiego dotyczącego środków budowy zaufania i bezpieczeństwa”.

Ze swojej strony  jest również gotowa dokonać odpowiednich zmian w swoich planach reagowania na rozmieszczenie obcych kontyngentów wojskowych u swoich granic. „Ta propozycja została już zatwierdzona przez prezydenta Białorusi”, zwrócił uwagę Stanisław Zaś.

„Jednocześnie stanowisko naszego kraju w sprawie niedopuszczalności militaryzacji regionu pozostaje niezmienione” – powiedział sekretarz Rady Bezpieczeństwa.

 Białorusi na  chwilowo odwołana. Uff…” – komentują  słowa białoruskiego .

oprac.ba/nn.by

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: