NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Afganistan: nowe zbrodnie najemników CIA. Talibowie coraz silniejsi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Znana organizacja obrony praw człowieka Human Rights Watch (HRW) opublikowała dziś rano raport, w którym poddano analizie 14 ostatnich napaści kolaboranckich „grup uderzeniowych” utrzymywanych i prowadzonych przez amerykańską agencję wywiadowczą CIA. Nie ma wątpliwości, że proamerykańskie bandy zbrojne dokonują zbrodni wojennych.

Talibowie, 2015. wikimedia

Jak przypomina HRW, Amerykanie zaczęli tworzyć tajne oddziały w służbie CIA już w ubiegłym wieku, w czasach interwencji radzieckiej w Afganistanie, ale rozwinęły się one dopiero w czasie obecnej wojny, już 18-letniej. Dyplomaci nazywają je „szwadronami śmierci”. Są złożone z kolaborantów okupacji amerykańskiej, ściśle współpracujących z armią USA w terenie. Działają zwykle w nocy – napadają na wsie na terytoriach zajmowanych przez talibów, by poprzez sianie terroru zniechęcić ludność do popierania ruchu oporu.

Ich wypadom towarzyszy nierzadko amerykańskie wsparcie lotnicze, bezlitośnie krytykowane przez HRW. Organizacja ma dowody, że bombardowania amerykańskie są prowadzone „na ślepo” i „bez zachowania proporcji”, co prowadzi do regularnych rzezi wśród cywilów. Typowa praca „szwadronów”, wyposażonych w noktowizory i zawsze atakujących przez zaskoczenie, polega na wykonywaniu egzekucji. Np. w sierpniu, w prowincji Paktia „grupa uderzeniowa” zabiła 11 mężczyzn z jednej wsi, choć nie stawiali żadnego oporu. Ludzie CIA zlikwidowali lokalnego sołtysa strzałem w oko, a jego 20-letniemu bratankowi strzelili w usta. W tym roku przeprowadzono już ponad 2,5 tys. podobnych operacji.

HRW mówi o „poważnych” pogwałceniach wszelkich praw i „zbrodniach wojennych”. Oskarża CIA i Stany Zjednoczone o przymykanie oczu na „okrucieństwa, egzekucje, porwania i tortury” wobec afgańskich cywilów.

Amerykańska polityka terroru sprzyja talibom. Zyskują oni coraz większe poparcie ludności, co prowadzi do kolejnych porażek militarnych i politycznych rządu kolaboracyjnego. USA od wielu miesięcy negocjują z talibami oddanie im władzy, lecz prezydent Trump, który obiecał wycofać swoich żołnierzy, w sierpniu zmienił zdanie. Sytuacja pozostaje w impasie, wojna trwa.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: