NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA wyślą wysłannika ds. Bezpieczeństwa, sekretarza ds. Handlu na spotkanie ASEAN

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BANGKOK (AP) – amerykański doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego Robert C. O’Brien i sekretarz ds. Handlu Wilbur Ross będą reprezentować prezydenta Donalda Trumpa na dwóch regionalnych szczytach w Tajlandii w ten weekend, jak ogłosił Biały Dom, posunięcie to będzie powszechnie postrzegane w regionie jako lekceważenie.

Decyzja o wysłaniu O’Briena, który jest doradcą prezydenckim, a nie członkiem gabinetu Trumpa, będzie prawdopodobnie postrzegana w Azji Południowo-Wschodniej jako oznaka braku zaangażowania w regionie w czasach, gdy wpływy i inwestycje Chin szybko rosną .

Ogłoszenie pod koniec wtorku nastąpi na kilka dni przed Tajlandią, która ma gościć coroczny szczyt Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej 10 krajów oraz towarzyszący mu szczyt Azji Wschodniej. Szczyty obejmują spotkania poboczne z udziałem USA i innych głównych krajów, w tym Chin, Rosji, Japonii i Korei Południowej.

O’Brien niedawno przyjął swoją rolę po tym, jak Trump usunął doradcę ds. Bezpieczeństwa narodowego Johna Boltona. Wcześniej był głównym negocjatorem Trumpa w sprawie zakładników i jest ustaloną postacią w kręgach Partii Republikańskiej.

Ross przewodzi delegacji handlowej z 3-8 listopada do Bangkoku iw poniedziałek zabierze głos na Forum Biznesowym Indo-Pacific.

W ubiegłym roku wiceprezydent Mike Pence uczestniczył w szczytach zamiast Trumpa. Trump uczestniczył w szczytach w 2017 roku, a prezydent Barack Obama uczestniczył w większości szczytów podczas swojego urzędowania, choć wysłał sekretarza stanu Johna Kerry’ego na szczyt w 2013 roku w Brunei.

Przedstawicielem Chin na spotkaniach będzie premier Li Keqiang. Obecny jest także japoński premier Shinzo Abe.

Spotkania ASEAN koncentrują się na wzmocnieniu handlu i bezpieczeństwa w regionie ponad 630 milionów ludzi. Grupowanie obejmuje Brunei, Kambodżę, Indonezję, Laos, Malezję, Birmę, Filipiny, Singapur, Tajlandię i Wietnam.

Rząd Tajlandii zwiększa bezpieczeństwo przed szczytami i ostrzega przed zamknięciami dróg. Mieszkańcy Bangkoku otrzymają dwa dni „specjalnych świąt”, aby złagodzić natężenie ruchu na szczytach, które odbywają się na sąsiednich przedmieściach.

Regionalni ministrowie handlu liczyli na postępy w realizacji długo oczekiwanej umowy o wolnym handlu na spotkaniach. Ale urzędnicy wciąż opracowują szczegóły techniczne i zasady dotyczące dostępu do rynku, konkurencji i inwestycji w ramach planowanego regionalnego kompleksowego partnerstwa gospodarczego.

Kraje negocjujące pakt to ASEAN i sześciu partnerów dialogu: Chiny, Japonia, Korea Południowa, Australia, Nowa Zelandia i Indie. Nie obejmuje USA

Jeśli wszyscy się przyłączą, będzie to jeden z największych regionalnych bloków handlowych, obejmujący około 45% światowej populacji i około jednej trzeciej światowego PKB, z prognozowanym obrotem przekraczającym 10,3 bln USD, prawie 30% światowej sumy.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: