Draq Queen Sasha Sosa,pokazała dzieciom swoje genitalia. Foto: Twitter
Draq Queen Sasha Sosa,pokazała dzieciom swoje genitalia. Foto: Twitter

W USA lewicowy terror trwa. Teraz podczas obowiązkowych zajęć dla dzieci „Drag Queen Story Hour”, jedna z Draq Queen pokazała swoje męskie genitalia dzieciom w wieku 7-10 lat. Twierdzi, że przez przypadek, ale nie nosić majtek w krótkiej sukience i iść przebranym za kobietę do dzieci? W Stanach wybuchła afera.

W USA wybuchł skandal, podczas obowiązkowych zajęć Draq Queen w bibliotece w hrabstwie Hennepin w stanie Minnesota, performer przebrany za kobietę o imieniu „Sasha Sosa” podczas imprezy o tolerancji pokazał swoje męskie przyrodzenie dzieciom…

Teraz oczywiście jak doszło do skandalu transwestyta twierdzi, że zrobił to niechcący. Ale uwierzyć w te słowa nie chcą zgorszeni rodzice.

Krytycy gorszących i deprawujących zajęć z Draq Queen słusznie uważają, że jest to  marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Dodają, że sam fakt, iż dzieci są narażone na rzeczy związane z seksualnością w tak młodym wieku to skandal.

Oczywiście lewicowe środowiska natychmiast wzięły „Sasha Sosa” w obronne. Twierdzą, że takie spotkania z osobami o odmiennej tożsamości seksualnej rodzą w dzieciach tolerancję.

Jak widać na postępowym zachódzie środowiska LGBT terroryzują małe dzieci już od najmłodszych lat. Czy to w przyszłości czeka Polskę? Tą obrzydliwą sytuację skomentował polski internauta.

Pan Mateo (TTC) 🇵🇱@GreyMateusz

Jeśli w Polsce wygra lewactwo.
Ten obrzydliwy zbok w kobiecym przebranu przyszedłna spotkanie do biblioteki w stanie Minnesota bez bielizny i pokazuje swoje genitalia dzieciom w wieku 3-7 lat.
https://nationalfile.com/drag-queen-accidentally-flashes-children-at-story-hour/ 

Drag Queen Accidentally Flashes Children at Story Hour – National File

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Pan Mateo (TTC) 🇵🇱

Źródło: nationallive.com