NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja i Ukraina wycofują swoje wojska spod Zołotoje

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Obserwatorzy Specjalnej Misji Monitorującej Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie poinformowali o wynikach monitorowania rozpoczęcia rozdziału sił i uzbrojenia w rejonie .

„29 października, krótko po godzinie 12:00, misja stwierdziła początek wycofania sił i uzbrojenia w miejscu rozgraniczenia w rejonie Zołotoje. Patrole Specjalnej Misji Monitorującej, znajdujące się na północnych i południowych obrzeżach tego odcinka, zauważyły, jak ukraińskie siły zbrojne i formacje zbrojne [separatystów – red.] wystrzeliły rakiety sygnałowe wskazujące na gotowość obu stron do dla wycofania swoich sił” – czytamy w raporcie Misji.

„Obserwatorzy stwierdzili też, że wojskowi Sił Zbrojnych Ukrainy i członkowie formacji zbrojnych [separatystów – red.] opuszczali swoje pozycje wraz z bronią” – dodano.

 w rejonie miejscowości Zołotoje-4 w obwodzie ługańskim potrwa trzy dni. Poinformował o tym podczas odprawy w Kramatorsku dowódca Zjednoczonych Sił Armii Ukraińskiej gen. Wołodymyr . Powiedział on, że do ostatniego złamania zawieszenie broni – co odnotowała Specjalna Misja Monitorująca OBWE – doszło 18 października br., a więc ponad dziesięć dni temu. Warunkiem wycofania oddziałów ukraińskich i separatystów wspieranych przez Rosję z rejonie Zołotoje było co najmniej 10-dniowe zachowanie zawieszenia broni.

Krawczenko przedstawił też szczegóły procesu wycofania oddziałów wojskowych w rejonie Zołotoje.

„Ogólnie rzecz biorąc, działania dotyczące wycofania sił i broni potrwają trzy dni. 1 listopada MSZ Ukrainy poinformuje Specjalną Misję Monitorującą OBWE o zakończeniu procesu wycofywania wojsk” – poinformował i zwrócił uwagę, że proces wycofywania oddziałów wojskowych odbywa się pod kontrolą obserwatorów OBWE, z wykorzystaniem dronów obserwacyjnych i we współpracy ze Wspólnym Centrum Kontroli i Koordynacji Zachowania Zawieszenia Broni i Stabilizacji na Linii Rozgraniczenia.

Ukraiński wojskowy przedstawił też etapy wycofywania oddziałów wojskowych. „O godzinie 12:00 [29 października – red.] po obu stronach wystrzelono białe rakiety sygnałowe, potwierdzające gotowość do wzajemnego wycofania sił. O godzinie 12.15 powtórzono sygnały (zielone rakiety sygnałowe), które oznaczały potwierdzenie tej gotowości. O godzinie 12.20 rozpoczęło się wycofywanie oddziałów i broni. Następnie, od 12.20 do 14.00 piętnastu wojskowych Zjednoczonych Sił Zbrojnych Armii Ukraińskiej wycofało się z bronią z pozycji na odległość kilometra, na przygotowane pozycje”.

Według niego, również w zależności od sytuacji operacyjnej i taktycznej, przeprowadzone zostaną poszukiwania i niszczenie min, demontaż fortyfikacji i innych obiektów wojskowych na danym obszarze.

Z kolei w sztabie operacji Zjednoczonych Sił Armii Ukraińskiej podkreślono, że wycofywanie wojsk nie oznacza kapitulacji przez Ukrainę, a oddziały ukraińskie nie opuściły żadnej miejscowości. Poinformował o tym płk. Ołeksandr Borszczewskij.

„Nie można mówić ani o całkowitym wycofaniu wojsk… Wszystkie miejscowości tam, gdzie były geograficznie, tam pozostają tam, a jednostki armii ukraińskiej nie opuściły żadnej z nich” – podkreślił.

Borszczewskij przypomniał, że głównym celem wycofania sił [w rejonie Zołotoje – red.] jest stworzenie w dwukilometrowej strefy w celu zapewnienia ludziom bezpieczeństwa w przypadku otwarcia w Zołotoje tzw. punktu kontrolnego wjazdu-wyjazdu. Wyraził też nadzieję, że dojdzie do otwarcia takiego punktu. Zwrócił też uwagę, że w rejonie Zołotoje jest podobna do tej w Stanicy Ługańskiej.

„Podkreślam, że od czasu wycofania w czerwcu oddziałów wojskowych w Stanicy Ługańskiej nie doszło do ani jednego ostrzału. Dlaczego? – odpowiedź jest bardzo prosta. Aby żołnierze, którzy są na pozycjach, fizycznie się nie widzieli… Obecnie odległość między nimi wynosi dwa kilometry, a więc odsunęli się od siebie o kilometr z każdej strony. Żadne terytoria nie zostały oddane, ale żołnierze wzajemnie się nie widzą. Dlatego, jak wynika z praktyki, zaprzestano ostrzałów„ – wyjaśnił.

Opr. TB, https://www.osce.org/ru/special-monitoring-mission-to-ukraine, UNIAN,

fot. https://www.facebook.com/pressjfo.news

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: