NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
JAK ELIMINOWAĆ Z POLITYKI POLSKIEJ - IDIOTÓW ŁAJDAKÓW ZŁODZIEI I INNEJ SWOŁOCZY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Żadnego pobrzękiwania bronią” – Łukaszenka o białoruskiej reakcji na amerykańskie czołgi pod granicą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

 przywódca wysłuchał 28 października raportu o sytuacji militarno-politycznej, wyzwaniach i zagrożeniach dla Białorusi, a także propozycje reakcji (o co sam prosił) na dyslokację amerykańskich wojsk pancernych w Podbrodziu na Litwie (15 km. od granicy z Białorusią), dowiedziała się agencja BelTA.

W spotkaniu u prezydenta Białorusi, do którego doszło w poniedziałek 28 października uczestniczył sekretarz Rady Bezpieczeństwa Białorusi  Białorusi Andriej Rawkow i szef wywiadu – zastępca szefa Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Republiki  Paweł Tichonow.

„To oczywiście opancerzona pięść, nie należy jej lekceważyć. Ale 30 czołgów i 30 pojazdów opancerzonych jest po prostu śmeich wobec armii białoruskiej. Ale, jak powtarzam dość często, przeprowadziliśmy cztery modernizacje naszej armii i doskonale rozumiemy, jakiego rodzaju pięści mogą zostać stworzone u naszych granic i jakiemu przeciwnikowi „nie daj Boże możemy stawiać czoła” – powiedział białoruski przywódca. „Przygotowujemy się do tego, więc 30 czołgów to po prostu śmieszne dla naszej armii. Nie możemy jednak wykonywać żadnych ruchów, żeby temu przeciwdziałać”.

Jednocześnie głowa państwa podkreślił, że ​​nie o ilość wojsk amerykańskich chodzi;

„Nigdy wcześniej żołnierze zza oceanu nie zostali tak demonstracyjnie przysłani na nasze granice. Nigdy nie było czegoś takiego. Moim zdaniem jest to pierwszy raz na Litwie. To precedens – to po pierwsze. Po drugie, oczywiście, na takie  jesteśmy po prostu zmuszeni odpowiedzieć. Jednocześnie musimy zrozumieć, że nie powinniśmy pobrzękiwać bronią. Jesteśmy państwem kochającym , nie chcemy walczyć”- powiedział .

Aleksander  przypomniał, że kilka dni temu poprosił ministra obrony i szefa rady bezpieczeństwa o przedstawienie mu propozycji reakcji Białorusi na działania związane z rozmieszczeniem pojazdów opancerzonych i kontyngentu sił zbrojnych USA na Litwie w pobliżu granicy z Białorusią i przedstawienie mu planu działania.

„Uważnie obserwowałem , przyglądałem się temu, jak przyjmują to politycy, specjaliści i dziennikarze, jaka jest reakcje w naszym społeczeństwie. Z mojego punktu widzenia nie powiem, że jest ona poprawna” – powiedział prezydent.

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: