NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W czasie rozprawy sądowej o zmianę nazw kijowskich alej Bandery i Szuchewycza doszło do rękoczynów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podczas wczorajszej rozprawy VI Apelacyjnego Sądu Administracyjnego w Kijowie dotyczącej zmiany nazw dwóch alej nazwanych na cześć Bandery i Szuchewycza doszło do rękoczynów.

W posiedzeniu uczestniczył zespół trzech sędziów pod przewodnictwem sędzi Oksany Epel. Na jego początku poinformowała ona, że doszło do zmian w składzie zespołu sędziowskiego – miejsce sędziego Anatolija Stepaniuka zajęła sędzia Ludmiła Gubskaja, zaś w składzie kolegium sędziowskiego znalazł także sędzia Ihor Liczewieckij. Decyzje te oprotestowali przedstawiciele powodów – organizacje pozarządowe „Żydowska Grupa Praw Człowieka” oraz „Antyfaszystowska Liga Praw Człowieka”. Stwierdzili oni, że w związku z tymi zmianami stracili zaufanie do owego kolegium sędziowskiego, ponieważ ich zdaniem nowi sędziowie są stronniczy. „Powodowie mają wątpliwości co do obiektywności postępowania” – powiedział przedstawiciel powodów. W związku z tym złożyli wniosek o wyznaczenie nowego kolegium sędziowskiego.

W tej sytuacji przedstawiciele władz Kijowa, partii „Swoboda” i Ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej stwierdzili, że uważają wniosek powodów za bezpodstawny i bezzasadny, i poprosili o oddalenie go. Stwierdzili, że powód nadużył swoich praw.

W odpowiedzi, powodowie zgłosili wniosek o włączenie nowego uczestnika procesu, który nie uczestniczył w poprzednich rozprawach sądowych – organizację społeczną „Instytut Polityki Prawnej i Ochrony Społecznej imienia Iriny Biereżnoj”. Kiedy skład sędziowski udał się na naradę do sali wtargnęły osoby, które poinformowały, że przybyły, aby wspierać stronę powoda. Wtedy przedstawiciele partii „Swoboda” przy okrzykach „separatyści”, „bandyci” i „zdradzieckie mordy” oraz przy akompaniamencie „trzypiętrowych” przekleństw i wyzwisk zaczęli wypychać ich z sali. Szarpanina szybko zamieniła się w rękoczyny. Wówczas na salę sądową weszli sędziowie i mimo zamieszania zaczęli odczytywać wyrok. Wtedy poinformowano o otrzymaniu informacji o podłożeniu ładunku wybuchowego w budynku sądu i zarządzono ewakuację.

Odczytanie wyroku nastąpi podczas następnej rozprawy.

Przypomnijmy, 7 czerwca 2016 r. kijowscy radni większością głosów zdecydowali o zmianie nazwy alei Moskiewskiej na aleję Stepana Bandery. Z kolei 1 czerwca 2017 r. uczynili to w stosunku do alei Nikołaja Watutina przemianowując ją na aleję Romana Szuchewycza. Decyzje te zostały podjęte na podstawie przyjętego przez Radę Najwyższą Ukrainy i podpisanego przez prezydenta Petra Poroszenkę w maju 2015 r. pakietu ustaw o dekomunizacji,

25 czerwca br. Okręgowy Sąd Administracyjny Kijowa uchylił te decyzje Rady Miasta. Następnego dnia Rada Miasta Kijowa ogłosiła zamiar przeprowadzenia ponownego głosowania nad zmianą nazw alej Bandery i Szuchewycza.

Opr. TB, UNIAN

fot. https://24tv.ua/

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: