NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

EDWARD SNOWDEN UJAWNIŁ PRAWDĘ O KONTAKTACH RZĄDU USA Z OBCYMI CYWILIZACJAMI

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ASTRONOMIA

Edward Snowden ujawnił, czy obce cywilizacje kontaktowały się z rządem USA

Snowden to były pracownik Narodowej Agencji Bezpieczeństwa. Odpowiada on za największy w historii Stanów Zjednoczonych wyciek najbardziej tajnych informacji o działaniach wszystkich służb wywiadowczych.

Amerykanin od kilku lat ukrywa się przed władzami USA w Rosji, gdyby Kreml go wydał, zostałby skazany na dożywocie lub groziłaby mu nawet kara śmierci za zdradę ojczyzny. Tymczasem dzięki Snowdenowi świat dowiedział się o tym, z czego wszyscy zdawali sobie sprawę, ale do końca nie wierzyli.

Otóż rząd USA, stosował i dalej stosuje permanentną inwigilację nie tylko obywateli kraju, ale również działa praktycznie na całym świecie. Szpiegostwo odbywa się na wielu płaszczyznach i z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii, jakie tylko powstały.

Edward Snowden ujawnił też wiele innych tajemnic władz Stanów Zjednoczonych. Niedawno Joe Rogan wypytał go, co wie na temat obcych cywilizacji. Jako że miał on dostęp do najtajniejszych danych wszystkich służb wywiadowczych USA, jak nikt inny może nam rzucić trochę więcej światła na tę bardzo ciekawą kwestię. Były pracownik NSA ujawnił, że szukał gdzie tylko mógł informacji o kontaktach obcych cywilizacji z rządem USA. Okazuje się, że nigdzie takich danych nie znalazł.

Wiem, Joe, wiem, że chciałbyś, by istnieli kosmici. Wiem, że Neil deGrasse Tyson bardzo tego chce. I prawdopodobnie są, prawda? Miałem nieograniczony dostęp do sieci NSA, CIA, wojska i wszystkich tych służb. Niczego nie znalazłem na ten temat. Więc jeśli takie informacje są gdzieś ukryte, to jest to cholernie dobrze schowane, nawet przed ludźmi, którzy powinni mieć do nich dostęp.” – powiedział Snowden.

Snowden uważa, że rząd Stanów Zjednoczonych nie posiada takich informacji i nie miał nigdy kontaktu z obecnymi cywilizacjami, ale jednocześnie jest pewien, że Kosmici istnieją, ale nie muszą kontaktować się z nikim z naszej planety. Co ciekawe, uważa również, że obserwowane w różnych częściach świata niezidentyfikowane obiekty latające są pochodzenia ziemskiego i oprócz nieznanych nam jeszcze zjawisk atmosferycznych, mamy tu też do czynienia z niezwykle zaawansowanymi pojazdami latającymi, które należą do do największych mocarstw i nie są wykorzystywane do potyczek militarnych.

Źródło: GeekWeek.pl/Joe Rogan/YouTube / Fot. Paul Alien

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: