NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ANONYMOUS INFO ARMY POLAND- Marsz Miliona Masek !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy ramieniem Anonymous działającym w obszarze mediów socjalnych ukierunkowanym na doinformowanie obywateli świata i walkę z medialną propagandą i dezinformacją.

Screenshot_9

Drogi Bracie lub Siostro!

Zwracamy się do Ciebie w ten sposób, gdyż wszyscy jako gatunek ludzki, jesteśmy rodziną.

Wielkimi krokami zbliża się dzień 5 listopada 2019r.

Dzień ten dla wielu z kolektywu Anonymous, jak i dla osób nas wspierających, stał się bardzo ważnym dniem. Nigdy nie powinniśmy o nim zapomnieć, dlatego przypominamy o nim również w tym roku.

Naszą tradycją stało się, iż 5 listopada na całym świecie organizowane są marsze, które zwykliśmy nazywać Marszem Miliona Masek. Cztery lata temu miały miejsce w ponad 650 miastach na całym świecie! Podczas marszów wychodzimy z cyberświata, w którym przebywamy na co dzień, aby pokazać się na ulicach naszych miast. Wszyscy równi wobec siebie i zjednoczeni w jednej idei Anonymous.

5 listopada w Katowicach o godz. 19.00 pod Pomnikiem Powstańców Śląskich rozpoczynamy Marsz Miliona Masek 2019. Przejdziemy ulicami miasta, jednocząc się wokół idei Anonymous i okazując jej swoje poparcie. Przyjdź także i Ty. Wyjdź z nami na ulice Katowic.
Do zobaczenia 5 listopada!

Bądź zdrów bracie lub siostro.

Kim jesteśmy i jaka jest nasza idea?

Być może spotykasz się z nami po raz pierwszy lub dopiero postanowiłeś nas poznać.

Anonymous jest ruchem aspirującym do najbardziej uczciwej definicji organizacji bez przywódców. Wyrzekamy się wszelkiej indywidualnej rozpoznawalności.

Promujemy antycelebryctwo, ze ścisłym oddaniem jedynie jego ideologii, pozwalając każdemu nazywać się naszym imieniem, o ile popiera on ideę jaką się kierujemy.

Jako Anonymous można nas określić samozwańczymi strażnikami moralności, prowadzącymi kampanie na rzecz sprawiedliwości społecznej siłą tłumu.

Jesteśmy głośnym wołaniem o reformy. Rozpalamy światło nadziei, że zmiany te zostaną wprowadzone w życie, co wiele razy w przeszłości już nam się udawało.

Broniliśmy Cię, gdy rząd i korporacje chciały wprowadzić niekorzystne dla Ciebie zmiany w ustawach i dyrektywach regulujących prawo. Ujawnialiśmy manipulacje rządów, instytucji i celebrytów, gdy te miały miejsce.

Wykrywaliśmy i zamykaliśmy tysiące stron promujących pedofilie, handel ludźmi i inne niemoralne działania, które nigdy nie powinny mieć miejsca. Sprzeciwiamy się przemocy, korupcji, manipulacjom i działaniom uderzającym w podstawowe prawa człowieka. Chociaż domagamy się przejrzystości instytucji korporacyjnych i rządowych, my sami pozostajemy w cieniu cyberświata wykorzystując cyfrowy ekran niczym maskę, jaką nosimy na naszych Marszach i protestach, rezygnując z naszej rozpoznawalności stając się anonimowi.

Naszym celem nie jest władza, kontrola ani rozpoznawalność. Wszystko czego oczekujemy to moralność działań i sprawiedliwość społeczna.

Tym jest właśnie idea Anonymous i to w jej imieniu działamy.

Jesteśmy Anonymous, Jesteśmy Legionem, Nie wybaczamy, Nie zapominamy, Spodziewajcie się nas 5 listopada!

Facebook

https://www.facebook.com/AIAPL/?tn-str=k*F

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “ANONYMOUS INFO ARMY POLAND- Marsz Miliona Masek !

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: