NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wstrzymano produkcję monet wybitych z okazji Brexitu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ministerstwo Skarbu wstrzymało produkcję pamiątkowych 50-pensówek, które miały upamiętniać wystąpienie Wielkiej Brytanii z UE 31 października 2019 r. – informuje 'The Guardian'.

Mennica Królewska wybiła w sumie ok. 1 tys. „brexitowych pieniędzy”, ale resort finansów kazał wstrzymać się z ich produkcją, gdy stało się jasne, że do Brexitu nie dojdzie na czas. 

Wstrzymano produkcję monet wybitych z okazji BrexituMennica Królewska wybiła w sumie ok. 1 tys. „brexitowych monet”. (Fot. Getty Images)

W sumie do obiegu miały wejść 3 miliony monet o nominale 50 pensów z napisem „Pokój, dobrobyt i przyjaźń ze wszystkimi narodami” oraz datą – „październik 2019”.

Na razie nie wiadomo, co stanie się z wybitymi monetami. Media spekulują, że zostaną stopione i ponownie wybite – tyle że już z nową datą Brexitu. Z kolei były minister finansów Philip Hammond w rozmowie z BBC zasugerował, że „będą rarytasem dla kolekcjonerów”.

To właśnie Hammond jako pierwszy zapowiedział w listopadzie 2018 r. wybicie monet na cześć Brexitu. Wówczas na bilonach miała widnieć pierwotna data wyjścia Wielkiej Brytanii z UE, czyli „marzec 2019”.

Monety mogą mieć teraz wartość kolekcjonerską. (Fot. Getty Images)

Jednak od tego czasu Brexit był kilkakrotnie przekładany, a nieaktualne monety są sprzedawane kolekcjonerom.

Jeśli chodzi o bilony z datą „październik 2019”, to pojawiły się spekulacje, że każda z 1 000 wybitych monet może być teraz warta nawet 800 funtów.

Ambasadorowie 27 państw unijnych zgodzili się dzisiaj, że UE27 zaakceptuje wniosek Wielkiej Brytanii o przedłużenie Brexitu do 31 stycznia 2020 r. Zjednoczone Królestwo będzie mogło jednak wyjść z UE jeszcze przed końcem stycznia przyszłego roku, o ile wcześniej zakończony zostanie proces ratyfikacji porozumienia rozwodowego.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: