NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy: Rząd chce zaostrzyć regulacje dotyczące posiadania broni

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemiecki rząd chce zaostrzyć regulacje dotyczące dostępu do broni. Zgodnie z projektem ustawy ministerstwa sprawiedliwości oraz ministerstwa spraw wewnętrznych, ubiegających się o pozwolenie sprawdzi w swoich kartotekach Urząd Ochrony Konstytucji (BfV).

Zaostrzenie prawa to konsekwencja zamachu na synagogę w mieście Halle 9 października, gdzie zginęły dwie przypadkowe osoby.

Niemcy: Rząd chce zaostrzyć regulacje dotyczące posiadania broniStatystycznie w Niemczech na stu mieszkańców przypada 19,6 sztuk broni palnej będącej w prywatnym posiadaniu. (Fot. Getty Images)

„Przed wydaniem zgody na posiadanie broni trzeba będzie wystosować obowiązkowe zapytanie do Urzędu Ochrony Konstytucji. Broń nie może trafiać do rąk ekstremistów” – uzasadniała nowe regulacje niemiecka minister sprawiedliwości Christine Lambrecht w rozmowie, która ukazała się w niedzielę w magazynowym wydaniu dziennika „Die Welt” – „Welt am Sonntag”.

BfV jest służbą specjalną zajmującą się w RFN bezpieczeństwem wewnętrznym. Do jej zadań, oprócz kontrwywiadu, należy też walka z terroryzmem i ekstremizmem.

Wspomniana nowelizacja będzie elementem 9-punktowego planu zwalczania „prawicowego ekstremizmu i przestępstw motywowanych nienawiścią”, który został opracowany przez niemieckie ministerstwo sprawiedliwości i MSW. Zostanie on przedstawiony do akceptacji gabinetowi kanclerz Angeli Merkel w najbliższą środę.

Przed wydaniem zgody na posiadanie broni trzeba będzie wystosować obowiązkowe zapytanie do Urzędu Ochrony Konstytucji. (Fot. Getty Images)

Oprócz zaostrzenia dostępu do broni, inicjatywa przewiduje zmiany prawa dotyczące mediów społecznościowych. Na przykład platformy takie jak Facebook czy Youtube, oprócz kasowania nielegalnych treści, będą musiały ich publikację automatycznie zgłaszać Federalnemu Urzędowi Kryminalnemu (BKA – odpowiednik polskiego CBŚP). Będą musiały udzielać też funkcjonariuszom wszelkich potrzebnych informacji.

Wzmocniona ma być też ochron polityków lokalnych.

9 października 27-letni uzbrojony neonazista Stephan Balliet próbował wedrzeć się do synagogi w Halle, w Saksonii-Anhalt. Po nieudanej próbie sforsowania drzwi świątyni otworzył ogień do przypadkowych ludzi na ulicy. Zabił dwie osoby, a kolejne dwie zranił. Sprawca transmitował zamach na żywo za pośrednictwem platformy gier wideo Twitch. Po pościgu napastnik został schwytany. Nie był wcześniej notowany ani przez policję ani przez BfV. Broń natomiast wykonał sam, korzystając z instrukcji z darknetu.

Statystycznie w Niemczech na stu mieszkańców przypada 19,6 sztuk broni palnej będącej w prywatnym posiadaniu. W USA współczynnik ten wynosi 120,5. W Polsce – 2,5.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: