NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

HITLEROWCY Z ODDZIAŁÓW MSW UKRAINY „AZOV” ZAPOWIADAJĄ BUNT PRZECIW DECYZJOM PREZYDENTA I SAMOWOLNĄ AGRESJE NA ROSJĘ

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa skomentowała słowa lidera batalionu „Azow” Andrija Biłeckiego o „niedopuszczeniu kapitulacji” w przypadku wycofania wojsk z Donbasu.

Wcześniej Andrij Biłecki zagroził Wołodymyrowi Zełenskiemu, że przyprowadzi do Donbasu dziesięć tysięcy bojowników, jeśli ukraiński przywódca podejmie decyzję o wycofaniu z regionu.

Zdaniem Zacharowej takie oświadczenie pokazuje, kto ponosi winę za nieprzestrzeganie porozumień z Mińska.

Teraz cały świat usłyszał przyznanie prawdziwych sprawców o tym, kto i jak przez cały ten czas blokował wdrażanie porozumień z Mińska – napisała na Twitterze.

.https://pl.sputniknews.com/polityka/2019102811261699-azow-grozi-przedostaniem-sie-tysiecy-bojownikow-do-donbasu-rosja-komentuje/

Z kolei rosyjski senator Aleksiej Puszkow zauważył, że groźby lidera batalionu Azow wobec prezydenta Ukrainy świadczą o podwójnej władzy w kraju.

„Powstaje pytanie: kto decyduje o polityce kraju – Zełenski czy Bilecki? Podczas gdy pierwszy w Tokio nosi płaszcz i białą muszkę, drugi określa zasady gry” – napisał Puszkow na Twitterze.

https://pl.sputniknews.com/polityka/2019102811261699-azow-grozi-przedostaniem-sie-tysiecy-bojownikow-do-donbasu-rosja-komentuje/

​Azow jest jednym z „batalionów ochotniczych”, które zostały sfinansowane ze źródeł prywatnych i uczestniczyły w operacji wojskowej w południowo-wschodniej Ukrainie. Kijów stwierdził później, że w kraju nie powinno być żadnych nielegalnych grup zbrojnych, a ochotników zaproszono do przyłączenia się do szeregów Sił Zbrojnych.

Na początku października grupa kontaktowa w Mińsku zgodziła się na „formułę Steinmeiera”, która przewiduje wprowadzenie ustawy o specjalnej procedurze dla samorządu lokalnego w Donbasie i przeprowadzeniu tam wyborów lokalnych. Strony zgodziły się również na przesunięcie sił w Zołotoj i Pietrowski.

Ukraińscy nacjonaliści nazwali podpisanie dokumentu poddaniem się i przeprowadzili serię wieców w całym kraju. Jednocześnie strona rosyjska podkreśliła, że zorganizowanie nowego „szczytu normańskiego” jest możliwe po wycofaniu wojsk, co według DRL i ŁRL Kijów wielokrotnie naruszał.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: