NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hiszpania: Ponad 1 mln gospodarstw domowych, w których nikt nie ma pracy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Liczba gospodarstw domowych w Hiszpanii, w których żadna osoba nie pracuje, przekroczyła milion w trzecim kwartale 2019 roku – wynika z danych Krajowego Urzędu Statystycznego (INE) w Madrycie.

W porównaniu do analogicznego okresu w 2018 r. liczba hiszpańskich gospodarstw domowych, w których żaden z domowników nie pracuje, wzrosła o ponad 17,2 tys.

Hiszpania: Ponad 1 mln gospodarstw domowych, w których nikt nie ma pracyTak źle w Hiszpanii nie było od 2013 r. (Fot. Getty Images)

Jak wskazuje dziennik ekonomiczny „Expansion”, zarówno liczba gospodarstw domowych bez osób zatrudnionych, jak też liczba nowych miejsc pracy sięgają obecnie poziomu z 2013 r., kiedy Hiszpania była ogarnięta kryzysem gospodarczym.

„Trzeci kwartał 2019 r. był najgorszy od 2013 r. pod względem liczby utworzonych w Hiszpanii nowych miejsc pracy. Od lipca do września 2019 r. powstało zaledwie 69,4 tys. etatów” – oszacowała madrycka gazeta.

W trzecim kwartale br. najwięcej nowych miejsc pracy powstało na Balearach, w Katalonii oraz na terenie wspólnoty autonomicznej Walencji – odpowiednio 41 tys., 31,3 tys. i 16,7 tys. W tym samym okresie najwięcej etatów – bo 35 tys. – zlikwidowano z kolei w Andaluzji.

W trzecim kwartale br. najwięcej nowych miejsc pracy powstało na turystycznych Balearach. (Fot. Getty Images)

Pozytywnym zjawiskiem w 47-milionowej Hiszpanii był w trzecim kwartale 2019 r. spadek bezrobocia do 13,9 proc., czyli poziomu nienotowanego w tym kraju od końca 2008 r.

W miniony czwartek w 40 największych hiszpańskich miastach rozpoczęło się badanie poziomu ubóstwa, w tym m.in. liczby osób żyjących w trudnych warunkach mieszkaniowych oraz osób bezdomnych. Badanie prowadzone jest przez pracowników hiszpańskiego oddziału Caritas.

Z podobnego badania Caritas przeprowadzonego w 2018 r. wynika, że w Hiszpanii w bardzo trudnych warunkach mieszkaniowych żyło ponad 2,1 mln osób, a liczba bezdomnych w największych miastach kraju szacowana była na ponad 40 tys. Część z nich to osoby, które musiały opuścić miejsce zamieszkania w efekcie prawie 60 tys. eksmisji, do których doszło w 2018 r.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: