NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czeska kuria wydaje oświadczenie w sprawie złapanego przez Stonogę księdza-pedofila. „W imieniu Kościoła przepraszamy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zbigniew Stonoga i herb diecezji orawsko-opawskiej/fot. Facebook Zbigniew Stonoga/doo.cz
Zbigniew Stonoga i herb diecezji orawsko-opawskiej/fot. Facebook Zbigniew Stonoga/doo.cz

Kuria diecezji ostrawsko-opawskiej wydała komunikat w związku ze złapaniem na gorącym uczynku homo-pedofila w sutannie. Sam kapłan przyznał się przed biskupem do swoich czynów.

 

Do pisowców ziobry i święczkowskiego: dlaczego nie postawiliście zarzutów a art.229 kk?

Decyzją ziobry zwolniono księdza z zatrzymania.Nie postawiono mu też zarzutu zagrożonego karą od 2 do 12 lat więzienia i nie zastosowano aresztowania.

Sprawa czeskiego księdza zdaje się dopiero rozpoczynać. W chwili obecnej mam 277 maili od Was (sparaliżowanych młodych chłopaków) do których pisał.
Wśród maili są też takie od osób którym wspólnie pomagaliśmy przed laty!!!
Ale pisowskie łajno wypuścili na wolność.

Duchowny jest Słowakiem. Umówił się na seks z mężczyzną w Katowicach, który – według jego przekonania – był nieletni. Ponadto dopytywał go o kolegę ze szkoły, który porusza się na wózku inwalidzkim.

– Jest to jedyny przypadek kiedy sprawca poszukiwał dziecka na wózku inwalidzkim- to go bardzo podniecało.To że mi kręciły się łzy w oku, to nic.Policjanci tez mieli je mokre – pisał na Facebooku Zbigniew Stonoga.

Policja przeszukała pokój w hotelu w Katowicach oraz samochód księdza-pedofila. Nie aresztowała go jednak, tylko wezwała na przesłuchanie.

Dzisiaj kuria diecezji ostrawsko-opawskiej wydała komunikat w tej sprawie. – W niedzielę 27 października 2019 r. Mieliśmy do czynienia z doniesieniem o poważnym przestępstwie księdza naszej diecezji ostrawsko-opawskiej, które miało mieć miejsce w Polsce. Sam kapłan poinformował nas o tym fakcie. Ma świadomość, że działał niezgodnie z obowiązkami kapłańskimi, przeprasza za obrazę, którą popełnił i zrezygnował ze wszystkich swoich funkcji – czytamy w oświadczeniu kurii.

– Biskup przyjął tę rezygnację i odłożył ją z urzędu do czasu ostatecznego rozpatrzenia sprawy. Działania kapłana i okoliczności tego aktu podlegają śledztwu polskiej policji, a także Kościoła, zgodnie z przepisami kościelnymi. W imieniu Kościoła przepraszamy, że to wydarzenie miało miejsce i nawet jeśli jest to porażka jednostki, Kościół zrobi wszystko, co możliwe, aby temu zapobiec – napisano.

Źródła: doo.cz/nczas.com

WIDEO: Złapany w akcji! W Polsce rozwiązuje się skandal seksualny księdza z Dětmarovic

Wygląda na to, że rzymskokatolicki pastor Marcel Puvák z Dětmarovic utknął w sieci pedofilów w Polsce. Wyznał zamiar uprawiania seksu z mężczyzną, a następnie zrezygnował ze wszystkich swoich duchowych funkcji.

Screenshot_10

Pastor rzymskokatolicki Marcel Puvák z Dětmarovic. | Zdjęcie: archiwum

Informacja o skandalu seksualnym czeskiego księdza pojawiła się w weekend na polskich serwerach, wkrótce zajmowali się nią także biskupi z diecezji ostrawsko-opawskiej.

Perwersyjna scena rozgrywa się w hotelu w Katowicach. Zamiast człowieka, z którym Puvák miał się skontaktować (według polskich informacji miał to być młody człowiek na wózku inwalidzkim), przybyła jednak czapla, a potem policja. Według dostępnych informacji polski przedsiębiorca i działacz polityczny Zbigniew Stonoga, który od dawna monitoruje polskie sieci pedofilów, miał na to zwrócić uwagę. Na swojej stronie internetowej zbigniewstonoga.pl opublikował następnie nagranie wideo ze spotkania w hotelu.

Pod koniec nagrania Puvák przyznaje się do tego zamiaru. „Nazywam się Marcel Puvák, jestem kapłanem diecezji ostrawskiej i dziś zgrzeszyłem – lub chciałem grzeszyć. Miałem zamiar uprawiać seks z mężczyzną ”- przyznaje ksiądz w filmie, który prawdopodobnie sam Stonoga nakręcił. „Bardzo tego żałuję i ku czci kapłaństwa obiecuję, że nigdy więcej tego nie zrobię. Proszę, a ja poproszę Pana o przebaczenie. Proszę również kapłana-spowiednika o odpowiednią pokutę ”- mówi Puvák.

Jednak według polskich źródeł odrzuca, że ​​powinna to być pedofilia, a co dopiero upośledzony młody człowiek. „Wszystkie powyższe, oprócz słów, które cytuję, są kłamstwami, na które nikt nie może mieć żadnych dowodów”, powiedział Puvák Polarowi. „Byłem w pułapce. Cały ich sposób postępowania był pod silną presją i zastraszaniem ”, dodał Puvák w SMS-ie.

DĚTMAROVICKÝ RARÁŘ Marcel Puvák przyznaje się do swojej przewrotnej intencji w wideo opublikowanym przez polskiego działacza Zbigniewa Stonogę. Repro: zbigniewstonoga.pl

 

REZIGNACE

Sprawą zajmowali się także biskupi diecezji ostrawsko-opawskiej od poniedziałku rano. „Sam ksiądz poinformował nas o tym fakcie. Ma świadomość, że działał z naruszeniem swoich obowiązków kapłańskich, przepraszając za obrazę, którą popełnił i zrezygnował ze wszystkich swoich funkcji ”- rzecznik diecezji Pavel Siuda powiedział w Dzienniku, że biskup przyjął rezygnację do czasu ostatecznego rozwiązania sprawy. natychmiast wyłączyć Puvák z eksploatacji.

Pastor rzymskokatolicki Marcel Puvák z Dětmarovic.

Nie wiadomo jeszcze, jaki rodzaj umowy będzie miała strona polska. „Działania księdza i okoliczności zbrodni są badane przez polską policję i Kościół zgodnie z przepisami kościelnymi” – powiedziała Siuda. Czasopismo będzie monitorować postępy w sprawie

https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/video-pristizen-pri-cinu-v-polsku-resi-sexualni-skandal-kneze-z-detmarovic-20191028.html?fbclid=IwAR3F41T3qte8KbY-LEgEvhfKFSGSEMEAdheODmswt9upRD66dwny0Wp2WIQ

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: