NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Raper Eminem przesłuchiwany przez amerykańską bezpiekę. Chciał zabić Trumpa?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pierwsza poprawka amerykańskiej konstytucji (o wolności słowa) ma swoje ograniczenia. Wczoraj portal BuzzFed News ujawnił, że w styczniu zeszłego roku Secret Service (SS), zajmujący m.in. bezpieczeństwem prezydenta, przesłuchiwał Eminema w związku z jego „groźnym” albumem Revival, wydanym trzy tygodnie wcześniej…

Tajne służby dopadły artystę nagrodzonego Oscarem, gdyż mocno się zaniepokoiły jednym z utworów na tym albumie – Framed. Chodzi nie tyle o krwawą historię, którą opowiada, co o pewne fragmenty mocno nieprzychylne (delikatnie mówiąc) prezydentowi Trumpowi i jego córce Ivance, której inteligencja została równie mocno podważona. Pytanie, co robi ciało Ivanki („blond-idiotki”) w bagażniku bohatera lirycznego tekstu szczególnie zainteresowało SS.

Według BuzzFed News, na Eminema doniósł jeden z dziennikarzy TMZ – bardzo chciał wiedzieć, czy Eminem stał się obiektem śledztwa, z powodu swych „gróźb”. SS nie odpowiedziało mu, lecz uznało, że słowa Frame są „niewłaściwe” i rzeczywiście  stanowią „groźbę” dla prezydenta i jego rodziny. Eminem latem ubiegłego roku wydał kolejny album – Kamikaze, na którym znalazł się przebój The Ringer: tu Eminem wspomina o swoim doświadczeniu ze służbami.

Kamikaze okazał się wielkim sukcesem komercyjnym, został „złotą płytą” w kilka tygodni. Co do SS, po długich naradach postanowiono odpuścić ściganie rapera, choć przydano mu etykietkę „recydywisty”. Ma w Stanach zbyt wielu fanów.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: