NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:W Iraku szaleją protesty antyrządowe, 7 zabitych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BAGHDAD (AP) – Co najmniej siedmiu kolejnych protestujących w Iraku zginęło w sobotę w starciach z siłami bezpieczeństwa w Bagdadzie i południowym mieście Nasiriyah, podczas gdy tysiące wzięły udział w ogólnopolskich protestach antyrządowych, podali urzędnicy.

Nowa przemoc spowodowała, że liczba demonstrantów zabitych do 49 w ciągu dwóch dni protestów, zgodnie z raportem Associated Press. Półoficjalna Iracka Wysoka Komisja Praw Człowieka, która odpowiada za przemoc w dodatkowych miastach w południowym Iraku, podała liczbę ofiar śmiertelnych na 63.

Tysiące protestujących próbowało dotrzeć do mocno ufortyfikowanej Zielonej Strefy Bagdadu, gdzie znajdują się ambasady i biura rządowe. Siły bezpieczeństwa strzelały gazem łzawiącym, gdy protestujący próbowali usunąć ściany wybuchowe z głównego mostu prowadzącego do dzielnicy rządowej. Do wieczora siły bezpieczeństwa przegoniły protestujących z powrotem na plac Tahrir, centralne rondo.

„Chce resztę. Chcę usunąć tych skorumpowanych ludzi, którzy śpią w Zielonej Strefie i którzy strzelali w nas gazem łzawiącym i gumowymi kulami ”- powiedział 19-letni protestujący Fares Mukhaled, który siedział boso na ziemi na placu, na którym niektórzy ustawili namioty.

Cztery osoby zginęły, gdy uderzyły ich kanistry z gazem łzawiącym w Bagdadzie, jak podają przedstawiciele ochrony i lekarze.

Drugi oficer medyczny powiedział, że trzech protestujących zastrzelili ochroniarze, gdy zaatakowali biuro urzędnika prowincji w południowym mieście Nasiriyah. Miasto na głównie szyickim południu w ostatnich tygodniach doświadczyło szczególnie gwałtownych protestów iw piątek zostało objęte 24-godzinną godziną policyjną wraz z południowym miastem Basra.

Co najmniej 149 osób zginęło podczas fali demonstracji na początku tego miesiąca. Spontaniczne protesty bez przywódców są skierowane przeciwko politycznemu establishmentowi, który doszedł do władzy po inwazji kierowanej przez USA w 2003 r., Którą wielu obwinia za spiralę korupcji i złe usługi publiczne.

Protesty przeciwko rządowi zdominowanemu przez szyitów były w dużej mierze skoncentrowane na obszarach szyickich. Niektórzy krytykowali także wpływ Iranu na ten kraj. „Irak jest bezpłatny. Iran wyszedł, wyszedł! ”Niektórzy protestujący skandowali na placu Tahrir.

W świętym szyickim mieście Karbala urzędnik bezpieczeństwa powiedział, że demonstranci podczas wiecu, który odbył się poza konsulatem irańskim, również skandowali, aby Iran się wydostał.

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i wojsko wydały oświadczenia w sobotę, że niektórzy protestujący wykorzystali wiece do ataku na budynki rządowe i biura partii politycznych.

Ministerstwo poinformowało, że część jego członków zginęła, gdy policja walczyła z gwałtownymi protestującymi, ale nie podała numeru. Wojsko ostrzegło, że podejmie konieczne i legalne środki, aby poradzić sobie z tymi, których nazywa sabotażystami.

Urzędnicy iraccy powiedzieli, że 12 zabitych w piątek zginęło w pożarze, który podpalili, szturmując biuro wspieranej przez rząd milicji w południowym mieście Diwaniyah. Urzędnik bezpieczeństwa powiedział, że protestujący podpalili biura co najmniej trzech milicji w południowej prowincji Maysan.

Wszyscy urzędnicy przemawiali pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie byli upoważnieni do rozmowy z dziennikarzami.

W Bagdadzie policja iracka wystrzeliła w piątek gaz łzawiący, gumowe pociski i strzały na żywo, aby rozbić protestujących, którzy zgromadzili się na centralnym placu Tahrir, a później próbowali przekroczyć most prowadzący do Zielonej Strefy. Protestujący wrócili w sobotę, walcząc z siłami bezpieczeństwa przez cały dzień.

Zlotami byli głównie młodzi, bezrobotni mężczyźni, którzy wymagają pracy i lepszych usług. Młode kobiety pojawiły się w tłumie w Bagdadzie po raz pierwszy w sobotę, niektóre wręczały protestującym wodę.

Wdowa, która przedstawiła się jako Um Layth lub matka Layth, powiedziała, że poprosiła syna i córkę o pozostanie w domu, ponieważ obawiała się ich bezpieczeństwa. Ale 60-latka spoza Bagdadu powiedziała, że przyszła protestować, chcąc lepszej przyszłości dla swoich dzieci.

„Nie boję się, że umrę, ale chcę lepszą przyszłość dla moich dzieci” – powiedziała. „Jeśli te partie i ten rząd pozostaną, nie będą miały przyszłości”.

Iran stał się głównym pośrednikiem w Iraku po inwazji w 2003 roku i ma bliskie powiązania z wieloma partiami politycznymi. Iran wspiera także szereg sankcjonowanych przez państwo milicji, które zostały zmobilizowane w 2014 r. Do walki z grupą państwa islamskiego. Te milicje stały przy rządzie i sugerowały, że demonstracje są częścią zagranicznego „spisku”.

Ale szyicki duchowny Muqtada al-Sadr, nacjonalista, którego zwolennicy mają największą liczbę miejsc w parlamencie, poparł protesty i wezwał rząd do rezygnacji. Zawiesił także udział swojego bloku w rządzie, dopóki nie opracuje programu reform.

W oświadczeniu w sobotę wezwał przywódców politycznych, by „trzymali ręce z daleka (lud)”, mówiąc, że było wystarczająco „represji, niesprawiedliwości i podziałów”. Ostrzegł ich, aby zmienili kurs, aby kraj nie „wpadł w ogień. buntu i wojny domowej.

„Zrezygnuj, zanim będziesz zmuszony zrezygnować” – powiedział.

Po przemówieniu setki jego zwolenników pomaszerowało w kierunku placu Tahrir. „Nosimy własne osłony”, powiedział Hussein Abdul-Khaleq, 30-letni zwolennik al-Sadra, wskazując, że nie boi się śmierci.

Współtworzyli je pisarze prasowi Sarah El Deeb i Joseph Krauss w Bejrucie.

 

zroddlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: