NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Korea Północna twierdzi, że kończy się jej cierpliwość do USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – Korea Północna powiedziała w niedzielę, że kończy się cierpliwość wobec Stanów Zjednoczonych w związku z czymś, co określa się mianem wrogiej polityki i jednostronnych żądań rozbrojenia, i ostrzegła, że bliskie osobiste relacje między samymi przywódcami nie będą wystarczające aby zapobiec wykolejeniu dyplomacji jądrowej.

W oświadczeniu opublikowanym przez oficjalną Koreańską Centralną Agencję Wiadomości w Pjongjangu starszy urzędnik Korei Północnej Kim Yong Chol powiedział, że nie było znaczących postępów w stosunkach pomimo ciepłych więzi między przywódcą Kim Jong Unem a prezydentem Donaldem Trumpem. Powiedział, że utrzymująca się wrogość oznacza „w każdej chwili może nastąpić wymiana ognia”.

Kim Yong Chol powiedział, że administracja Trumpa byłaby „poważnie pomylona”, gdyby zignorowała wyznaczony przez Kim Jong Un termin na koniec roku na zaproponowanie wzajemnie akceptowalnych warunków dla porozumienia w sprawie ratowania negocjacji nuklearnych.

Północ wydała w czwartek podobne oświadczenie, które zostało przypisane weteranowi dyplomacji Kim Kye Gwan. Skrytykował amerykańskich urzędników za utrzymanie „mentalności z czasów zimnej wojny i ideologicznych uprzedzeń” i wezwał Stany Zjednoczone do „mądrego” działania do końca roku.

„Mam nadzieję, że powiedzenie dyplomatyczne, że nie ma stałego wroga ani stałego przyjaciela, nie zmienia się w to, że istnieje stały wróg, ale nie ma stałego przyjaciela”, powiedział Kim Yong Chol, podkreślając, że Stany Zjednoczone upadną, jeśli spróbują wykorzystywać „bliskie relacje osobiste” między Trumpem i Kim do opóźniania taktyki.

Powiedział, że Stany Zjednoczone działają na nerwy Korei Północnej, domagając się jej „ostatecznej i w pełni zweryfikowanej denuklearyzacji”, jednocześnie zmuszając inne kraje ONZ do wzmocnienia sankcji i nacisków na Północ. Powiedział, że Waszyngton próbuje „odizolować i zdusić” Koreę Północną w „bardziej przebiegły i złośliwy sposób niż wcześniej”, zamiast słuchać wezwania Kim Jong Un do zmiany podejścia w negocjacjach nuklearnych.

Rozmowy te załamały się po rozpadzie lutowego szczytu Kim z Trumpem w Hanoi w Wietnamie, gdzie Stany Zjednoczone odrzuciły żądania Korei Północnej dotyczące szerokiej sankcji w zamian za częściową umowę na częściową rezygnację ze swoich zdolności nuklearnych.

Północ wyraziła niezadowolenie falą rakiet krótkiego zasięgu, a Kim powiedział, że „będzie cierpliwie czekać do końca roku, aż Stany Zjednoczone podejmą odważną decyzję”.

Na początku tego miesiąca Waszyngton i Pjongjang wznowiły dyskusję na szczeblu roboczym w Szwecji, ale spotkanie załamało się w obliczu sprzeczki z Koreą Północną nazywającą rozmowy „obrzydliwym” i oskarżającym Amerykanów o zachowanie „starej postawy i postawy”.

Po rozpadzie szczytu w Hanoi urzędnicy z Korei Południowej spekulowali, że Północ odsunęła na bok Kim Yong Chola, głównego negocjatora i byłego szefa wywiadu wojskowego, który ma reputację hard-linera, i pozwoliła ministrowi spraw zagranicznych Ri Yong Ho i pierwszemu wiceministrowi spraw zagranicznych Choe Son Hui przejął prowadzenie.

Kim Jong Un podpisał niejasne oświadczenia wzywające do „całkowitej denuklearyzacji” półwyspu podczas spotkań z Trumpem i prezydentem Korei Południowej Moon Jae-in od zeszłego roku. Ale postawa twardej Północy w ostatnich miesiącach wzbudziła wątpliwości, czy Kim kiedykolwiek dobrowolnie oddałby swoje bronie jądrowe, które może uznać za jego najsilniejszą gwarancję przetrwania.

Korea Północna od dziesięcioleci promuje koncepcję denuklearyzacji, która nie przypomina amerykańskiej definicji, a Phenian obiecuje kontynuować rozwój nuklearny, dopóki Stany Zjednoczone nie usuną swoich wojsk i parasola nuklearnego w obronie Korei Południowej i Japonii.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: