NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Macron ostrzega przed śmiercią lidera, a nie końcem grupy IS

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BEIRUT (AP) – Najnowsze informacje na temat śmierci przywódcy grupy Państwa Islamskiego Abu Bakra al-Baghdadi w operacji prowadzonej przez USA w północnej Syrii (zawsze lokalnie):

PLIK – na zdjęciu z 22 lutego 2019 r. Wspierani przez USA bojownicy Syryjskich Sił Demokratycznych (SDF) stoją na straży obok mężczyzn oczekujących na kontrolę po ewakuacji z ostatniego terytorium posiadanego przez bojowników grupy Islamskiego Państwa, niedaleko Baghouz, na wschodzie Syria. IS wybuchło z chaosu konfliktów w Syrii i Iraku i szybko zrobiło to, czego nie zrobiła wcześniej żadna islamska grupa bojowników, podbijając gigantyczny obszar i ogłaszając się „kalifatem”. Urzędnicy USA powiedzieli pod koniec soboty, 26 października 2019 r., Że ich mroczny przywódca Abu Bakr al-Baghdadi był celem amerykańskiego nalotu w Syrii i mógł zginąć w wyniku eksplozji. (AP Photo / Felipe Dana, plik)

20:15

Prezydent Francji Emmanuel Macron poszedł na Twittera, aby ostrzec, że śmierć założyciela i przywódcy grupy Państwa Islamskiego Abu Bakr al-Baghdadi jest pukaniem do organizacji ekstremistycznej, ale nie jej końcem.

Macron powiedział w niedzielę, że nalot na USA zabił przywódcę, który chciał ustanowić nowy islamski „kalifat” w całej Syrii, a Irak był „ciosem przeciwko Daiszowi”, używając francuskiego terminu dla grupy.

Ale powiedział „to tylko krok” i „walka trwa z naszymi partnerami w międzynarodowej koalicji, aby organizacja terrorystyczna została ostatecznie pokonana”.

Donald Trump powiedział w niedzielę, że Al-Baghdadi, mroczny przywódca IS, który przewodniczył globalnemu dżihadowi i stał się prawdopodobnie najbardziej poszukiwanym człowiekiem na świecie, zginął podczas nalotu w Syrii.

PLIK – W tym zdjęciu z 17 lipca 2017 r. Bojownik chrześcijańskiej syryjskiej milicji, która walczy z bojownikami grupy Islamskiego Państwa pod sztandarem wspieranych przez USA Syryjskich Sił Demokratycznych, pali flagę IS na linii frontu po zachodniej stronie Raqqa, północno-wschodnia Syria. IS wybuchło z chaosu konfliktów w Syrii i Iraku i szybko zrobiło to, czego nie zrobiła wcześniej żadna islamska grupa bojowników, podbijając gigantyczny obszar i ogłaszając się „kalifatem”. Urzędnicy USA powiedzieli pod koniec soboty, 26 października 2019 r., Że ich mroczny przywódca Abu Bakr al-Baghdadi był celem amerykańskiego nalotu w Syrii i mógł zginąć w wyniku eksplozji. (AP Photo / Hussein Malla, plik)

19:25

Irakijczycy w Mosulu z zadowoleniem powitali upadek przywódcy Państwa Islamskiego Abu Bakra al-Baghdadi, którego bojownicy zajęli miasto w 2014 roku i zniszczyli znaczną jego część, gdy zostali wypędzeni przez wspierane przez USA siły irackie.

Saad Khalil, właściciel sklepu na mocno zniszczonym Starym Mieście, mówi, że ma nadzieję, że Bóg „zemści się na nim i naśladowcach za to, co nam zrobili”.

Bojownicy IS przejęli Mosul, drugie co do wielkości miasto Iraku, podczas kampanii błyskawic w północnym i zachodnim Iraku i narzucili surową interpretację prawa islamskiego swoim mieszkańcom. W 2017 r. Ekstremiści walczyli ulicą po ulicy przeciwko wspieranym przez USA siłom irackim w bitwach, które ciągnęły się miesiącami i zniszczyły całe dzielnice, w tym Stare Miasto.

Mudhir Abdul Qadir, inny mieszkaniec Starego Miasta, powiedział, że śmierć al-Baghdadiego jest „ułamkiem grzechów” popełnianych na Starym Mieście, gdzie nadal znajdują się ciała pod gruzami ponad dwa lata po ogłoszeniu przez Irak zwycięstwa w lipcu 2017 r.

Al-Baghdadi zmarł podczas amerykańskiego nalotu wojskowego w północnej Syrii, kiedy wysadził się w tunelu

PLIK – w tym pliku zdjęć 23 czerwca 2014 r. Bojownicy z parady grupy Państwa Islamskiego w opancerzonym pojeździe opancerzonym przez irackie siły bezpieczeństwa w północnym mieście Mosul w Iraku. IS wybuchło z chaosu konfliktów w Syrii i Iraku i szybko zrobiło to, czego nie zrobiła wcześniej żadna islamska grupa bojowników, podbijając gigantyczny obszar i ogłaszając się „kalifatem”. Urzędnicy USA powiedzieli pod koniec soboty, 26 października 2019 r., Że ich mroczny przywódca Abu Bakr al-Baghdadi był celem amerykańskiego nalotu w Syrii i mógł zginąć w wyniku eksplozji. (Zdjęcie AP, plik)

18:40

Minister informacji Iranu twierdzi, że zabicie przywódcy Państwa Islamskiego Abu Bakra al-Bagdadi w operacji wojskowej USA nie jest niczym wielkim.

Reagując w sobotę na oświadczenie prezydenta USA Donalda Trumpa, że ​​al-Baghdadi nie żyje, minister technologii informatycznych i komunikacyjnych Mohammad Javad Azari Jahromi powiedział na swoim koncie na Twitterze: „Nic wielkiego! Właśnie zabiłeś swoje stworzenie.

Nie rozwodził się, ale Iran często oskarżał USA o utworzenie grupy Państw Islamskich, nie przedstawiając żadnych dowodów.

Również w niedzielę hardkorowy Abdollah Ganji zasugerował, że zabicie Baghdadi będzie kluczową kwestią w przyszłorocznych wyborach prezydenckich w USA.

Redaktor naczelny twardej gazety Javan powiedział: „Dlaczego zabijają ich przed wyborami prezydenckimi w USA?”

___

18:15

Szef komisji spraw zagranicznych w izbie wyższej parlamentu Rosji twierdzi, że śmierć przywódcy państwa islamskiego byłaby mile widzianą wiadomością, ale zlekceważyła jego możliwy wpływ.

PLIK – na zdjęciu z 25 lutego 2017 r. Irackie siły specjalne aresztują bojownika z milicją Państwa Islamskiego w Mosulu w Iraku. Grupa Państw Islamskich wybuchła z chaosu w konfliktach w Syrii i Iraku i szybko zrobiła to, czego nie zrobiła wcześniej żadna islamska grupa bojowników, podbijając ogromny obszar i ogłaszając się „kalifatem”. Urzędnicy amerykańscy powiedzieli pod koniec soboty, że ich mroczny przywódca Abu Bakr al-Baghdadi był celem amerykańskiego nalotu w Syrii i mógł zginąć w wyniku eksplozji. (AP Photo / Khalid Mohammed, plik)

Konstantin Kosachev w niedzielę zauważył również, że oświadczenie prezydenta USA Donalda Trumpa o zabiciu Abu Bakra al-Baghdadiego nie było pierwszym przypadkiem śmierci przywódcy IS.

„Każdy fakt osłabienia terrorystów międzynarodowych można jedynie przyjąć z zadowoleniem”, powiedział Kosaczow, ale zauważył, że „przeciwdziałanie terroryzmowi jest znacznie trudniejszym zadaniem niż fizyczne zniszczenie jego przywódców, nawet najbardziej nieubłaganym”.

___

15.00

Dowódca syryjskich sił kurdyjskich dowodzi, że pięć miesięcy współpracy wywiadowczej z koalicją kierowaną przez USA doprowadziło do zabicia lidera grupy Państwa Islamskiego.

Mazloum Abdi powiedział w niedzielę na Twitterze, że doniesienie o zabiciu Abu Bakra al-Baghdadiego miało miejsce we wspólnej operacji po „współpracy w terenie i dokładnym monitorowaniu” przez pięć miesięcy. Nazwał to „udaną i historyczną” wspólną pracą wywiadowczą z USA.

Najazd na helikoptery odbył się w rejonie Barisha na północ od miasta Idlib, kilka kilometrów od granicy z Turcją.

Siły dowodzone przez Kurdów współpracowały z koalicją USA przez co najmniej cztery lata, aby walczyć z IS w Syrii, dopóki w marcu nie ogłosiły zwycięstwa wojskowego przeciwko grupie.

___

15:40

Starszy turecki urzędnik mówi „o ile mi wiadomo” Abu Bakr al-Baghdadi przybył do Syrii 48 godzin przed nalotem wojskowym USA, który, jak się uważa, wymierzył na przywódcę grupy Państwa Islamskiego.

Turecki urzędnik powiedział w niedzielnym oświadczeniu na piśmie, że stosowne partie „ściśle koordynowały”, a tureckie wojsko miało zaawansowaną wiedzę na temat nalotu.

W tweecie wcześniej armia turecka stwierdziła, że ​​„przeprowadziła wymianę informacji i koordynację” z władzami wojskowymi USA przed operacją, ale nie opracowała.

Urzędnik dodał: „Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć, że jakikolwiek wywiad został udostępniony, aby ułatwić wczorajszą operację”.

Najazd na helikoptery odbył się w rejonie Barisha na północ od miasta Idlib, kilka kilometrów od granicy z Turcją.

– autor: Zeynep Bilginsoy

___

7:45

Przywódca sieci bojowników Państwa Islamskiego uważa się za martwego po tym, jak został zaatakowany przez amerykański nalot wojskowy w Syrii.

Urzędnik USA powiedział The Associated Press w późną sobotę, że Abu Bakr al-Baghdadi był atakowany w prowincji Syria w prowincji Idlib. Urzędnik powiedział, że oczekuje się potwierdzenia, że szef IS został zabity podczas eksplozji.

Prezydent Donald Trump dokuczał ważnemu ogłoszeniu, tweetując w sobotę wieczorem, że „stało się coś bardzo dużego!”

Rzecznik Białego Domu, Hogan Gidley, powiedziałby tylko, że prezydent wygłosi „ważne oświadczenie” o 9 rano w niedzielę EDT.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: