Zapowiada się kolejny wstrząs na scenie politycznej. „Trolle, bez względu na porę dnia, muszą być gotowe do klaki na rzecz telewizji Jacka Kurskiego.

Jak?

Gdy po zabójstwie Pawła Adamowicza TVP jest oskarżana o zaszczuwanie prezydenta Gdańska, trolle które pracują dla TVP rozpętują w sieci hejt” – ujawniają dziennikarze Newsweeka.

Jacek Kurski powinien podać się do dymisji. Telewizja publiczna jest oskarżana nie tylko o nachalną i tempa propagandę na rzecz władzy, ale również o szereg działań stojących co najmniej na pograniczu prawa.

Dziennikarka Newsweeka zatrudniła się w farmie trolli i w swoim artykule ujawnia szczegóły działania ośrodka propagowania nienawiści wobec politycznych „wrogów” władzy. Trwające pół roku śledztwo przynosi zaskakujące informacje.

źródło: Twitter / Newsweek

Newsweek Polska

@NewsweekPolska

„Wszyscy o nich słyszeli. Nikt nie wie, jak naprawdę działają na Facebooku i Twitterze. Ja wiem. Przez pół roku byłam trollem”.

Efekty półrocznego śledztwa już w niedzielę (27.10) rano na http://Newsweek.pl . Kup subskrypcję i przeczytaj całość https://www.newsweek.pl/subskrypcja 

Zobacz obraz na Twitterze