NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co dalej: zeznania zwracają się do Białego Domu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Izba Reprezentantów po raz czwarty w historii USA rozpoczęła dochodzenie w sprawie impeachmentu prezydenckiego. Komisje domowe próbują ustalić, czy prezydent Donald Trump naruszył przysięgę, prosząc Ukrainę o zbadanie rywala politycznego Joe Bidena i jego rodziny oraz o zbadanie udziału kraju w wyborach prezydenckich w USA w 2016 r.

Szybkie podsumowanie najnowszych wiadomości:

DEPOZYCJE WŁĄCZAJĄ SIĘ DO BIAŁEGO DOMU

Trzy komitety Izby kierujące dochodzeniem demokratycznym wyznaczyły kilku obecnych i byłych urzędników Rady Bezpieczeństwa Narodowego na zeznanie w tym tygodniu za zamkniętymi drzwiami – próbę lepszego przyjrzenia się Białemu Domowi, gdy Trump nakłaniał Ukrainę do przeprowadzenia dochodzeń na tle politycznym.

Wśród urzędników są Charles Kupperman, były zastępca w NSC pod ówczesnym doradcą ds. Bezpieczeństwa narodowego Johnem Boltonem, a także obecni pracownicy NSC – Tim Morrison i Alexander Vindman. Morrison ma szczególne znaczenie. William Taylor, czołowy amerykański dyplomata na Ukrainie, powiedział swoim zeznawcom w zeszłym tygodniu o swoich rozmowach telefonicznych z Morrisonem, które opisywały wysiłki Ukrainy.

Przewodniczący Komisji Wywiadu, rep. Adam Schiff, który prowadzi śledztwo, powiedział w niedzielę, że chciałby, aby Bolton zeznawał, ale oczekuje, że Biały Dom „będzie z nami walczył”. Bolton jest „bardzo ważnym świadkiem”, który ma „bardzo istotne informacje”, Schiff, D-Calif., Powiedział ABC w „This Week”.

Komisje mają przesłuchać także trzech innych świadków Departamentu Stanu i Departamentu Obrony. Ustawodawcy chcą ustalić, czy pomoc militarna dla Ukrainy została wstrzymana jako warunek dochodzenia.

Demokraci idą szybko, czasami planując wiele zeznań w ciągu jednego dnia. Próbują zebrać fakty i ostatecznie przejść do przesłuchań publicznych. Schiff powiedział w sobotę, że komitety robią „szybki postęp”. Powiedział ABC, że „będziemy przeprowadzać publiczne przesłuchania i myślę, że będziemy je robić wkrótce”.

___

Świadek

Nie jest jasne, czy wszyscy urzędnicy się pojawią, ponieważ Trump zobowiązał się utrudnić sondę. Jak dotąd większość świadków postanowiła zeznawać po otrzymaniu wezwań z komisji.

Jeden ze świadków, Kupperman, podjął nadzwyczajny krok, prosząc sąd federalny, kogo powinien wysłuchać – Kongres lub Trump.

Po wezwaniu do sądu Kupperman złożył w piątek pozew w sądzie federalnym, pytając sąd, czy powinien przystać na żądania House’a w sprawie jego zeznań, czy też dochodzić „immunitetu od procesu kongresowego”, kierowanego przez Trumpa.

W pozwie Kupperman powiedział, że „nie może zaspokoić konkurencyjnych żądań zarówno władzy ustawodawczej, jak i wykonawczej”. Powiedział, że bez pomocy sądu musiałby sam podjąć decyzję – taką, która mogłaby „spowodować poważne szkody konstytucyjne” Kongres lub prezydentura.

ZWYCIĘSTWO TRYBUNAŁU DEMOKRATYCZNEGO

W piątek sędzia nakazał Departamentowi Sprawiedliwości złożyć zeznanie w sprawie tajnego wielkiego jury Izby od specjalnego śledztwa Roberta Muellera w Rosji, przekazując zwycięstwo Demokratom, którzy chcą materiałów do śledztwa w sprawie impeachmentu.

Nakazując wydziałowi, aby przekazał materiał do 30 października, naczelny sędzia okręgowy USA Beryl Howell potwierdził legalność samego śledztwa w sprawie impeachmentu. Materiały Muellera mogą ujawnić ustawodawcom wcześniej ukryte szczegóły na temat działań Trumpa podczas wyborów w 2016 roku i stać się częścią impeachmentu.

Administracja Trumpa może jednak odwołać się od tej decyzji, dodatkowo opóźniając wydanie materiałów.

___

WARTE OGLĄDANIA

Podstawy procesu impeachmentu wyjaśniono w ciągu dwóch minut w tym animowanym wideo wyprodukowanym przez AP:

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: