NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Byli komuniści wygrywają głosowanie państwa niemieckiego, ale skrajnie prawicowy wzrost

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – Dwie partie na drugim końcu niemieckiego spektrum politycznego otrzymały ponad połowę głosów w regionalnej niedzieli wyborczej, zadając kolejny cios siłom centralnym kraju, które rządzą na szczeblu krajowym.

Bodo Ramelow, gubernator stanu Turyngia i najwyższy kandydat partii w wyborach państwowych, po prawej, oddaje głos wraz z żoną Germaną Alberti vom Hofe, po lewej, w lokalu wyborczym w Erfurcie w Niemczech, niedziela, 27 października, 2019. Obywatele niemieckiego kraju Turyngia wybiorą w tym dniu nowy parlament. (AP Photo / Jens Meyer)

Według prognoz opublikowanych przez nadawcę publicznego ZDF, była komunistyczna lewica popularnego gubernatora Bodo Ramelowa zdobyła 30,1% głosów w Turyngii, co stanowi niewielką poprawę w stosunku do 2014 roku. Ramelow jest uważany za umiarkowanego w swojej partii, a wynik jest następujący: znacznie wyższa niż średnia krajowa.

Tymczasem skrajnie prawicowa alternatywa dla Niemiec miała osiągnąć 23,5%, ponad dwukrotnie więcej niż pięć lat temu. Lider partii w Turyngii Bjoern Hoecke został poddany kontroli niemieckiej agencji wywiadowczej pod kątem jego ekstremistycznych poglądów.

Bodo Ramelow, gubernator niemieckiego kraju związkowego Turyngia i główny kandydat partii w wyborach państwowych, oddaje swój głos w lokalu wyborczym w Erfurcie w Niemczech, niedziela, 27 października 2019 r. Obywatele niemieckiego kraju Turyngia wybiorą ich nowy parlament w tym dniu. (AP Photo / Jens Meyer)

Konserwatywna Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna kanclerz Angeli Merkel, która straciła dużą liczbę głosów w porównaniu z 2014 r., Zajęła trzecie miejsce z 22,1%. Wykluczyła koalicję z Partią Lewicy lub Alternatywą dla Niemiec, pozostawiając Ramelowowi tylko dwie opcje: rząd mniejszościowy lub nieporadna koalicja z trzema innymi partiami, z których jedna już wykluczyła udział.

Kiedyś potężni socjaldemokraci, którzy ostatnio ponieśli kilka ciężkich porażek wyborczych i coraz częściej kwestionują swoje poparcie dla rządu Merkel na szczeblu krajowym, zajęli czwarte miejsce z nieco ponad 8%.

Lider frakcji Turyngii AfD, Bjoern Hoecke, ma rację, reaguje po pierwszych wynikach wyborów stanowych w Turyngii, Erfurcie, Niemcy, niedziela, 27 października 2019 r. (Jens Buettner / dpa przez AP)

W oddzielną niedzielę wyborczą kandydat partii na burmistrza Hanoweru – miasta, którym rządzą socjaldemokraci od ponad 70 lat – nie zdobył wystarczającej liczby głosów, aby zakwalifikować się do wyborów w tym kraju.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: