NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zgony ciężarówek w Essex: wietnamskie rodziny obawiają się krewnych zmarłych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Co najmniej sześć z 39 osób znalezionych martwych w przyczepie ciężarówki w Essex mogło pochodzić z Wietnamu.

BBC wie o sześciu wietnamskich rodzinach, które obawiają się, że ich krewni są wśród ofiar.

 

Pham Tra MyObraz autorskichRODZINA PHAM TRA MYTytuł Zdjęciabrat Pham Thi Tra My powiedział rodzina załatwił £ 30000 należy zwrócić na przemytników

Wśród nich jest 26-letnia Pham Thi Tra My, od której nie słyszano od czasu, gdy wysłała we wtorek SMS-y z informacją, że nie może oddychać.

Mężczyzna został wcześniej aresztowany na lotnisku Stansted pod zarzutem zabójstwa i spisku na ludziach.

48-latek z Irlandii Północnej jest czwartą osobą aresztowaną w związku z dochodzeniem.

Dwie osoby z Warrington są podejrzane o nieumyślne spowodowanie śmierci i spisek na drogach, a kierowca ciężarówki jest aresztowany pod zarzutem morderstwa.

Brat pani Tra My, Pham Ngoc Tuan, powiedział, że część z 30 000 funtów opłaty za dostarczenie jego siostry do Wielkiej Brytanii została zapłacona przemytnikom ludzi, a jej ostatnią znaną lokalizacją była Belgia.

Przyjmuje się, że przemytnicy zwrócili pieniądze niektórym rodzinom.

W międzyczasie krewni Nguyen Dinh Luong, 20, również powiedzieli, że obawiają się, że należy do 39 ofiar.

Nguyen Dinh LuongPrawa autorskie do obrazuMATERIAŁY RODZINNE
Podpis pod zdjęciemNguyen Dinh Luong został nazwany przez krewnych jako możliwa ofiara

Brat pani Tra My powiedział BBC: „Moja siostra zaginęła 23 października w drodze z Wietnamu do Wielkiej Brytanii i nie mogliśmy się z nią skontaktować. Obawiamy się, że może być w tej przyczepie.

„Prosimy brytyjską policję o pomoc w dochodzeniu, aby moja siostra mogła wrócić do rodziny”.

Ostatnia wiadomość otrzymana od pani Tra My miała miejsce we wtorek o godzinie 22:30 BST – dwie godziny przed przyjazdem przyczepy do terminalu Purfleet z Zeebrugge w Belgii.

Jej rodzina podzieliła się tekstami, które przesłała rodzicom, które przetłumaczone brzmiały: „Naprawdę, bardzo mi przykro, mamo i tato, moja podróż do obcego kraju nie powiodła się.

„Umieram, nie mogę oddychać. Bardzo cię kocham, mamo i tato. Przepraszam, mamo”.

Kontener ciężarówki przewożony pod eskortą policjiPrawa autorskie do zdjęćPA MEDIA
Podpis pod zdjęciemCiała odkryto we wczesnych godzinach środowych

Brat pani Tra My powiedział BBC, że jej podróż do Wielkiej Brytanii rozpoczęła się 3 października. Powiedziała rodzinie, żeby się z nią nie kontaktowała, ponieważ „organizatorzy” nie pozwalali jej odbierać połączeń.

„Leciała do Chin i została tam przez kilka dni, a następnie wyjechała do Francji” – powiedział.

„Zadzwoniła do nas, gdy dotarła do każdego miejsca docelowego. Pierwszą próbą przekroczenia granicy do Wielkiej Brytanii był 19 października, ale została złapana i zawróciła. Nie wiem na pewno, z którego portu”.

BBC przekazało dane pani Tra My, która pochodzi z miasta Nghen w dystrykcie Can Loc w prowincji Ha Tinh w Wietnamie, policji Essex, a także dane innych osób twierdzących, że mają informacje.

BBC zna także dwóch zaginionych Wietnamczyków – 26-letniego mężczyznę i 19-letnią kobietę.

Brat 19-latka powiedział, że jego siostra zadzwoniła do niego we wtorek o 07:20 czasu lokalnego w Belgii (06:20 BST), mówiąc, że wsiada do pojemnika i wyłącza telefon, aby uniknąć wykrycia.

Odtąd nie ma od niej wiadomości.

Powiedział, że przemytnik ludzi zwrócił pieniądze rodzinie z dnia na dzień, a rodzina 26-latka, z którą podróżowała, również otrzymała zwrot pieniędzy.

Rzecznik ambasady wietnamskiej w Londynie potwierdził, że kontaktował się z policją w Essex od czwartku.

Powiedzieli, że wietnamskie rodziny zwróciły się do nich o pomoc w ustaleniu, czy ich krewni są wśród ofiar, ale dodali, że nie otrzymali jeszcze żadnego oficjalnego potwierdzenia.

Podpis mediów Wkontenerze przyczepy znaleziono 39 ciał

Ofiarami przyczepy było 31 mężczyzn i osiem kobiet, a policja w Essex początkowo powiedziała, że wszyscy są uważani za Chińczyków.

Znaleziono je w środę na terenie przemysłowym w Grays o 01:40 BST.

Na konferencji prasowej w piątek wieczorem zastępca komendanta policji Pippa Mills powiedział, że siły współpracują z Narodową Agencją Kryminalną, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, Urzędem Spraw Zagranicznych i Wspólnoty Narodów, Siłami Granicznymi i Egzekwowaniem Imigracji.

Powiedziała, że nie zostaną wyciągnięte żadne dalsze szczegóły na temat narodowości ofiar, dopóki nie dojdzie do formalnego procesu identyfikacji.

„W czwartek daliśmy początkową kontrolę nad obywatelstwem, ale teraz jest to rozwijający się obraz” – powiedziała.

Policja potwierdziła, że scena w Waterglade Industrial Estate we Wschodniej Avenue została zamknięta w piątek.

Policja w Essex wezwała również wszystkich, którzy obawiają się, że ich bliscy mogli być w ciężarówce, aby się z nimi skontaktować.

„Nie mogę zacząć rozumieć, przez co niektórzy z was muszą teraz przejść. Macie zapewnienie, że policja w Essex będzie niestrudzenie pracować nad zrozumieniem całego obrazu tej absolutnej tragedii” – powiedział Det Ch Con Mills.

Wezwała także każdego, kto mieszka nielegalnie w Wielkiej Brytanii i może mieć informacje, aby się zgłosić, bez obawy, że zostaną przeciwko nim podjęte działania karne.

Dane GPS pokazują, że przyczepa chłodnia jest przewożona tam iz powrotem między Wielką Brytanią a Europą w dniach poprzedzających jej odnalezienie.

Został wydzierżawiony od firmy Global Trailer Rentals w dniu 15 października. Firma stwierdziła, że „całkowicie nieświadomy tego, że przyczepa ma być użytkowana w sposób, w jaki się wydaje”.

Policja w Essex poinformowała, że ciągnik (przednia część ciężarówki) wjechał do Wielkiej Brytanii przez Holyhead – port Morza Irlandzkiego w Walii – w niedzielę 20 października, po podróży z Dublina.

Mo RobinsonPrawa autorskie do zdjęćFACEBOOK
Podpis podzdjęciem Kierowca ciężarówki otrzymał lokalną nazwę Mo Robinson z hrabstwa Armagh

Policja uważa, że ciągnik zabrał przyczepę w Purfleet nad Tamizą i opuścił port wkrótce po 01:05 w czwartek. Policja została wezwana do parku przemysłowego, w którym ciała znaleziono około pół godziny później.

Temperatury w agregatach chłodniczych mogą wynosić nawet -25 ° C (-13 ° F). Ciężarówka znajduje się teraz w bezpiecznym miejscu w Essex.

Rzecznik Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji ONZ powiedział, że odkrycie ciał w Essex niekoniecznie wskazuje na znaczną zmianę wzorców migracji.

„To są przypadkowe przestępstwa, które zdarzają się gdzieś na świecie gdzieś” – powiedział. „Kiedy to robią, zyskują ogromną uwagę, ale niekoniecznie wskazują na dużą zmianę migracji lub wzorców w jakimkolwiek miejscu. Jest to po prostu warunek tego, co dzieje się, gdy tylu ludzi angażuje tak wiele grup przestępczych, aby dotrzeć do celu, które oczywiście ubolewamy. ”

Detektywi wciąż przesłuchują kierowcę ciężarówki, Mo Robinsona z hrabstwa Armagh w Irlandii Północnej, pod zarzutem morderstwa. Został aresztowany w środę.

Dwie inne osoby zostały również wcześniej aresztowane pod zarzutem zabójstwa.

Mężczyzna i kobieta, oboje po 38 lat, z Warrington, Cheshire, są również podejrzani o spisek na ludzi.

Policjanci byli widziani pod adresem domowym pary w Warrington, a na zewnątrz stał samochód policyjny i dwa radiowozy.

Mapa pokazująca podejrzane ruchy przyczepy chłodniczej
Prezentacyjna biała przestrzeń
  1. Źródła podają, że dane GPS pokazują, że opuścił Monaghan w Republice Irlandii 15 października, po czym przeszedł do Irlandii Północnej, a następnie wrócił na południe do Dublina
  2. Z Dublina przeszedł do Holyhead w Walii w nocy 16 października
  3. Tego wieczoru podróżował do Europy kontynentalnej z Dover do Calais we Francji
  4. Między 17 a 22 października przemieszczał się między różnymi miastami w Belgii i Francji, w tym Dunkierką, Brugią i Lille
  5. W dniu 22 października odbyło się ostatnie przejście ze Zeebrugge do Purfleet
Znak portu ZeebruggePrawa autorskie do obrazuAFP
Podpispod zdjęciem We wtorek kontener skończył ze Zeebrugge do Purfleet

Czy masz jakieś informacje na temat incydentu? Jeśli możesz to zrobić bezpiecznie, skontaktuj się z nami przez e-mailhaveyoursay@bbc.co.uk .

Podaj numer kontaktowy, jeśli chcesz porozmawiać z dziennikarzem BBC. Możesz również skontaktować się z nami na następujące sposoby:

zrodlo:bbc.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: