NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Żeby nie oszaleć, trzeba mieć ścisły plan”: Butina o przeżyciach z więzienia w USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Maria Butina spędziła 18 miesięcy w amerykańskim więzieniu. 26 października wróciła do Rosji. W wywiadzie dla Sputnika i RT po drodze do Moskwy opowiedziała, jak znosiła izolację, jakie ma plany na przyszłość i jak zmieniła się w ciągu ostatniego półtora roku.

Butina, skazana w Stanach Zjednoczonych za zmowę mającą na celu nielegalną pracę jako agent zagraniczny po odbyciu wyroku wróciła do Rosji. W sobotę przyleciała na moskiewskie lotnisko Szeremietiewo.

Butina: Zarabiałam poniżej 29 dolarów na miesiąc

Po odbyciu wyroku w USA Maria Butina powiedziała, że w amerykańskim więzieniu myła naczynia w stołówce i uczyła więźniarki matematyki, za co otrzymywała poniżej 29 dolarów miesięcznie.

„Mogłam cały czas pracować w oświacie. Jednak wolałam pracę w kuchni, bo ten czas był dla mnie lepszy. Po drugie, i tak pomagałam w nauce. Nawiasem mówiąc, zmywając naczynia, zarabiasz lepiej. Jeśli jesteś nauczycielem, to dostajesz 17 dolarów, a na zmywaku 28,80. Taka była zasada” – wyjaśniła Butina.

Jak dodała, nie można odmówić pracy. „To niewolnictwo, bo nie możemy odmówić pracy. Jeśli nie chcesz pracować, to odeślą cię do izolatki. Dlatego uważam, że w Ameryce istnieje niewolnictwo” – podkreśliła.

Na deser jadłam owsiankę błyskawiczną

W izolatce, w której Butina spędziła około czterech miesięcy, ratowały ją surowy grafik, sport i wiara.

Żeby nie oszaleć, trzeba mieć ścisły plan. Każdą godzinę musisz być czymś zajęta. Jeśli odprężysz się, pozwolisz sobie na rozmyślania, mózg zaczyna cię nakręcać: co jeśli, a może. Mnie to trzymało – wyznała.

Maria Butina
CC BY-SA 2.0 / PAVEL STARIKOV / MARIA BUTINA (CROPPED PHOTO)

Jak dodała, poświęciła czas na studiowanie książek o ikonografii, sztuce, które czytała ze słownikiem.

Butina powiedziała też, że tacę z jedzeniem wstawiano do celi na 10 minut, a potem zabierano. W chłodnych porach roku w pomieszczeniu było bardzo zimno, beton był lodowaty i praktycznie nie było ogrzewania.

Wypuszczają się wyłącznie w nocy, abyś nie spotkał nikogo na oddziale. Miałam czas od godziny pierwszej do trzeciej w nocy. Obejmuje to telefon. Miałam sytuacje, gdy nie mogłam dodzwonić się do rodziców przez pół godziny. Czas minął, drzwi się zamykają. Nikogo nie obchodzi, czy się dodzwoniłaś – mówiła.

Maria Butina oskarżana o szpiegostwo
© AP PHOTO /

W tym czasie trzeba wziąć prysznic, wykonać wszelkie procedury higieniczne. To też jedyna możliwość podgrzania wody.

Robiłam tak owsiankę błyskawiczną. To był mój deser. I tak – siedzisz, czytasz, trzęsiesz się, piszesz. Ręce marzną – dodała.

MSZ Rosji: „Witaj w domu, Mario!”

Rosyjskie MSZ z zadowoleniem przyjęło wiadomość o powrocie Marii Butinej do Rosji. O jej uwolnienie z amerykańskiego więzienia resort walczył na wszystkich szczeblach – czytamy na oficjalnym profilu MSZ w Facebooku.

​„Dzisiaj, o godzinie 11.39 czasu moskiewskiego, samolot Aeroflotu wylądował na lotnisku Szeremietiewo. Rosjanka Maria Butina, która spędziła 467 długich dni w amerykańskich więzieniach pod wymyślonymi zarzutami, w końcu wróciła do domu – do swojej ojczyzny” – podkreślił resort.

​„Walczyliśmy o jej uwolnienie. Od początku bezprawnego zatrzymania Marii na wszystkich szczeblach – zarówno w kontaktach z przedstawicielami USA, jak i na kluczowych platformach międzynarodowych – natarczywie wskazywaliśmy na to, że oskarżenia pod adresem Rosjanki są absolutnym wymysłem, zostały sfabrykowane” – przypomnieli rosyjscy dyplomaci.

sputnik.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: